МолочницяМолочниця
Молочницею, або кандидозом називається інфекційне захворювання, що викликається грибом Candida. Хоча молочницю традиційно прийнято вважати інфекцією жіночих статевих шляхів, вона здатна вражати чоловіків і навіть дітей, тому що цей гриб може жити не тільки в піхві, але і в кишечнику і ротовій порожнині.

Кандида є в організмі у кожної людини і є умовно – патогенним грибом, тобто довгий час ніяк себе не проявляє, а викликає захворювання лише тоді, коли отримує сприятливі умови для активного розмноження. Тому, перш ніж лікувати молочницю, ви повинні зрозуміти, що її поява сигналізує про зниження імунітету, при якому захисні сили організму слабшають і не можуть придушити зростання мікроорганізмів. У результаті цього знижується кількість корисних бактерій, а їх місце займають патогенні мікроорганізми.

Дуже часто виникненню молочниці сприяють різні інфекційні захворювання, прийом антибіотиків, ендокринні захворювання, наприклад, цукровий діабет, прийом гормональних контрацептивів, дисбактеріоз кишечника і оперативні втручання. З другорядних факторів можна відзначити носіння тісної синтетичної білизни, стреси, зміну клімату, а також незбалансоване харчування, зокрема зловживання цукровмісними продуктами, тому що цукор і дріжджі сприяють росту грибів.

Оскільки кандидоз є інфекцією, то і лікувати його потрібно так само, як і будь-яке інфекційне захворювання, тобто спочатку позбутися від грибка, потім проконтролювати його знищення і виключити повторне зараження. При своєчасному зверненні до лікаря при легкому перебігу захворювання в більшості випадків досить місцевого лікування свічками, кремами або внутрішньовагінальними протигрибковими таблетками.

Для того, щоб внутрішньовагінальні засоби діяли найбільш ефективно, вводіть їх якомога глибше в піхву і не вставайте відразу, а полежіть 20-30 хвилин, щоб ліки не вилилися назовні, а встигли всмоктатися в слизову оболонку. Якщо лікар призначив одноразовий прийом ліків, намагайтеся використовувати їх перед сном.
Оцінка і коментарі відвідувачів

Всі новини про: Молочниця
Помилка:
Помилка запису у файл настройок /var/www/nashamama/data/www/nashamama.com/engine/conf/plugdata.php