Соска (пустунчик)Соска (пустунчик)
Соска (пустунчик) - предмет для заспокоєння новонародженого. Малюк дуже прив'язаний до пустунчика (соски). Деяких батьків це влаштовує, інші стурбовані проблемою, як відучити дитини від цієї звички.

Сам процес смоктання розвинений на рівні природного рефлексу. Щоб не залишитися голодною, дитина інтуїтивно ловить губами все, що можна посмоктати.

Якщо поруч немає материнських грудей, малюк згоден на пустунчика. Немає соски - буде смоктати палець. Краще, щоб була соска. Від неї відучити нескладно. А ось звичка смоктати палець може залишитися на все життя.

То коли ж краще всього почати боротьбу зі смоктунчиком? Якщо дитина тривалий час перебуває на грудному вигодовуванні, то ближче до 18 місяців вона і сама може відмовитися від соски, бо вже почне усвідомлювати різницю. А ось ті дітки, які перебувають на штучному вигодовуванні, навпаки, мають до соски (особливо на пляшечці) більш ніжні стосунки. Тому, як тільки малюк навчиться пити з чашки, відмовтеся від вигодовування з пляшечки. І відразу відучуйте від смоктунчика.

Але робити це потрібно поступово і не вдаватися до шокотерапії. Наприклад, деякі мами вмочують соску в щось несмачне і дають дитині. Цього робити не варто. У малюка теж можуть бути слабкі нерви.

Намагайтеся не давати соску замість грудей у проміжку між годуваннями. Це слід робити тільки в міру необхідності, коли дитина її просить. І вже ставши більш усвідомленим, ближче до року, малюк просто сам втратить до смоктунчика інтерес.

Але якщо дитина і після року настійно вимагає соску, це сигнал батькам задуматися і шукати проблему, в першу чергу, в собі і моральній обстановці в будинку. Можливо, соска є елементом заспокоєння. Це свідчить про те, що у вас росте дуже неспокійна дитина. Тому увага батьків має бути приділена не тому, як відібрати у дитини соску, а як створити нормальну спокійну обстановку в будинку. Не варто спілкуватися з дитиною, коли ви в поганому настрої. Не можна при ній з'ясовувати стосунки.

Більше уваги приділяйте малюкові, гуляйте з ним, займайтеся. Суворо дотримуйтесь режиму годування, сну і прогулянок. Нехай у малюка завжди під рукою будуть улюблені іграшки, які зможуть відволікти його від смоктунчика.
Оцінка і коментарі відвідувачів

Всі новини про: Соска (пустунчик)


По даному тегу немає жодної новини
Помилка:
Помилка запису у файл настройок /var/www/nashamama/data/www/nashamama.com/engine/conf/plugdata.php