Те, як ви тримаєте смартфон, багато говорить про вашу особистість

Adoption
Date
  • 379 Переглядів
Це може здаватися абсолютно дивним, але навіть такі дрібниці, як телефон, можуть багато чого про нас розповісти оточуючим. Навіть самим буде цікаво прочитати, можливо, щось ви самі про себе не знали?

1456_6.jpg (27.79 Kb)

Використовуйте одну руку та великий палець для прокручування, введення тексту

Якщо ви використовуєте лише одну руку і великий палець для роботи з телефоном, це говорить про вас як про людину безтурботну та оптимістичну. Ви схильні дивитися на світлі сторони життя та зберігати оптимізм навіть у важкі моменти. Ви не звикли турбуватися про проблеми та намагаєтеся приймати все з легкістю.

Ви завжди тримаєте голову високо та впевнені у своїх силах. Ви знаєте собі ціну і вірите у свої амбіції, прагнучи залишити слід у цьому світі. Невдачі не дуже вас турбують.

Однак у вас можуть виникнути труднощі у стосунках. Вам потрібно багато часу, щоб прийняти важливі рішення щодо відносин та зобов'язань.

Використовуйте обидві руки та один великий палець для прокручування, введення тексту

Якщо ви тримаєте телефон обома руками і використовуєте лише один великий палець для навігації, це може означати, що ви мудра і практична людина. Ви віддаєте перевагу обережності та методичності, завжди намагаєтеся робити все правильно і уникаєте непотрібних ризиків.

Ви за натурою інтуїтивна людина, що важко піддається обману завдяки своїй обачності та увазі до деталей. Ви чутливі та уважні як до своїх почуттів, так і до оточення, що допомагає вам розумітися на характерах людей. Ви також дуже дбайливі та уважні до потреб інших.

У сфері відносин ви приділяєте велику увагу першим побаченням та зустрічам. Вам не потрібно багато часу, щоб зрозуміти, чи є у вас майбутнє з цією людиною.

Тримайте телефон обома руками і користуйтеся обома великими пальцями для прокручування, набору тексту

Якщо ви тримаєте телефон обома руками і використовуєте обидва великі пальці для навігації, ви швидка та ефективна людина, справжній вирішувач проблем. Ви майстер нестандартного мислення і знаходите правильні рішення різних завдань.

Ви різнобічні і добре адаптуєтеся до різних ситуацій. Вам комфортно навіть у незручних та незнайомих сценаріях. Ви завжди знаходите спосіб досягти успіху в будь-якому середовищі, в якому знаходитесь. Ви чудово справляєтеся з вечірками, вміючи вести розумні розмови з будь-ким.

Однак коли справа стосується кохання, ви часто стикаєтесь із труднощами. Багато ваших методів вирішення проблем, які працюють у реальному світі, не застосовні до романтичних відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тримати смартфон, як тримати смартфон


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Уча

Для батьків час тече швидше, ніж для бездітних людей

Сімейні справи | 01:20, 13.07.2024

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Учасників опитування запитували: "Як вам здається, наскільки швидко пролетіли останні 10 років?" Чим шв

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та б

Як брехня мами і тата впливає на дитину?

Сімейні справи | 00:30, 13.07.2024

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та батька може позначитися на дорослому житті дитини.

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаєм

У якому віці діти приносять батькам найбільше щастя?

Сімейні справи | 14:50, 12.07.2024

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаємозв'язків між щастям, тобто суб'єктивним відчуттям власного добробуту та батьківством.

Психологічну травму дитині можуть завдати тривале розставання з мамою або нестача уваги з боку одного або обох батьків.

Названо основні причини психологічних травм дітей

Дитина | 11:20, 12.07.2024

Психологічну травму дитині можуть завдати тривале розставання з мамою або нестача уваги з боку одного або обох батьків.

Американські вчені з Університету Південної Каліфорнії виявили зв'язок між кількістю дітей та сприйняттям сенсу життів у їхніх батьків. Дослідження оп

Вчені знайшли зв'язок між багатодітністю і сенсом життя у чоловіків

Сімейні справи | 00:30, 11.07.2024

Американські вчені з Університету Південної Каліфорнії виявили зв'язок між кількістю дітей та сприйняттям сенсу життів у їхніх батьків. Дослідження опубліковано у науковому журналі Frontiers in Psychology.

Фахівці з антропології та демографії з Університету штату Мічиган (США) та Університету МакГілл (Канада) провели дослідження на основі даних, зібраних

Як взаємне кохання батьків впливає на дітей?

Сімейні справи | 01:20, 10.07.2024

Фахівці з антропології та демографії з Університету штату Мічиган (США) та Університету МакГілл (Канада) провели дослідження на основі даних, зібраних ними у горах Непалу.

Літній підробіток - це корисне заняття для підлітків. Він допомагає їм познайомитися зі світом роботи, стати відповідальнішими та освоїти навички фіна

Як підробіток позначається на психіці підлітків?

Школярі | 17:40, 09.07.2024

Літній підробіток - це корисне заняття для підлітків. Він допомагає їм познайомитися зі світом роботи, стати відповідальнішими та освоїти навички фінансової грамотності.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: