До якого віку можна вакцинуватись проти ротавірусу?

Adoption
Date
  • 282 Переглядів
Ротавірусна інфекція є однією з найпоширеніших причин гострих шлунково-кишкових захворювань у дітей по всьому світу. Цей вірус передається через контакт зі здоровими або хворими людьми, а також через забруднену їжу, воду та предмети побуту. Ротавірус може викликати сильне блювотне і поносне захворювання, особливо небезпечне для немовлят і маленьких дітей.

07_rotovirus-vaccines.jpg (23.87 Kb)

Вакцинація проти ротавірусу вважається одним з найефективніших способів запобігання цій інфекції. Однак, існує певний віковий діапазон, в якому діти можуть отримати цю вакцину. Зазвичай вакцинація проти ротавірусу рекомендується для дітей у віці від 6 до 32 тижнів.

Перша доза вакцини може бути введена у віці від 6 тижнів, а остання доза повинна бути завершена до 32 тижнів. Через те, що ротавірусна інфекція найчастіше впливає на немовлят і маленьких дітей, вакцинація проводиться на ранніх стадіях дитинства.

Вакцина проти ротавірусу може бути рекомендована вашим педіатром або лікарем сімейної медицини. Важливо звернутися до медичного фахівця, щоб отримати конкретні поради щодо вакцинації вашої дитини.

Вакцина проти ротавірусу є оральною вакциною, яка зазвичай вводиться в декілька доз. Ця вакцина досить безпечна і ефективна, але як і будь-яка медична процедура, вона може мати певні побічні ефекти. Найчастіше з них спостерігають понос, блювоту, роздратування або алергічні реакції.

Важливо пам'ятати, що вакцинація проти ротавірусу не гарантує на 100% захист від інфекції, але вона значно зменшує ризик розвитку важких форм захворювання та ускладнень. Крім того, вакцинація сприяє колективному захисту, оскільки зменшує ризик поширення вірусу в громаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: щеплення проти ротавірусу, ротавірус, щеплення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли дітям роблять щеплення АКДП?

Дитина | 08:30, 19.03.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: