Как мультфильмы влияют на развитие ребенка?

Adoption
Date
  • 1840 Переглядів
Нет такого ребенка, который не любит смотреть мультфильмы, даже взрослые любят просматривать мультики и вспоминать свое детство. Родителям стоит позволять детям смотреть мультики, но чтобы они были с умным или поучительным смыслом. Мультфильмы развивают детей, а также помогают здоровью взрослого, это было доказано. Но все должно быть в меру.
8796_multiki.jpg (83.25 Kb)


Сейчас есть очень много мультфильмов, если вы не знаете, какой выбрать, вам поможет сайт det-kino.ru, там большой выбор мультиков, которые будут интересны как маленькому ребенку, так и подростку или взрослому.

Мультфильмы могут иметь такие преимущества для детей:

1. Осознавая социальную жизнь: в раннем возрасте 3-х лет дети могли бы увидеть представление о том, что происходит в социальном мире, и они способны расти с умением хорошо взаимодействовать с людьми в обществе.

2. Они создают свой словарный запас: через мультфильмы дети умеют изучать новые слова, следовательно, улучшают свой язык и использования слов в письменной форме, имеет большую пользу в обучении.

3. Повышение концентрации: в несовершеннолетнем возрасте в ребенка будет больше силы концентрации, чем парень, который не смотрит мультфильм.

4. Красивая форма развлечений: мультфильмы дают детям безопасное удовольствие.

5. Обучение: есть специальные, учебные мультфильмы, которые помогают ребенку изучить цифры, буквы или иностранные слова.

А еще что интересно, исследования показали, что взрослые, которые смотрят мультфильмы, имеют меньший риск к страданию от стрессов, также сердечного приступа, поскольку мультфильмы могут быть смешными, а позитив - это прекрасное средство против стресса.

Взрослые, которые любят смотреть мультфильмы, имеют здоровый способ общения с детьми и в состоянии лучше понять их, следовательно, готовы эффективно решать проблемы.

Кроме того, мультфильмы могут также быть хорошим делом для "потери" свободного времени, чтобы просто не бездельничать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мультфільм, мультфільми, мультик, дитина, розвиток дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Бути поруч з дитиною важливо для її розвитку - медики

Розвиток дитини | 11:20, 29.02.2024

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котам

Раннє спілкування дитини з собакою нівелює у неї ризики захворіти на шизофренію

Дитина | 00:30, 29.02.2024

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котами, стверджують експерти, справи йдуть трохи інакше.

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву

Як розмова на підвищених тонах позначається на дитячій психіці?

Сімейні справи | 12:10, 28.02.2024

Як часто ви бачили матір або батька, які криками намагалися щось донести дитині, чи були на їх місці? Підвищення голосу — це природне вираження гніву або страху, яке проявляється в якості захисної реакції в тих випадках, коли існує якась загроза, зок

Психологи рекомендують декілька технік, що допоможуть навчити дитину розумним витратам і економії своїх кишенькових грошей.

Для чого дітям кишенькові гроші?

Дитина | 10:30, 28.02.2024

Психологи рекомендують декілька технік, що допоможуть навчити дитину розумним витратам і економії своїх кишенькових грошей.

Щоб домогтися кращої дисципліни в класі, вчителям варто більше хвалити дітей за зразкову поведінку і менше лаяти їх за пустощі. До такого висновку при

Що потрібно дітям, щоб краще концентруватися на навчанні?

Навчання | 08:30, 28.02.2024

Щоб домогтися кращої дисципліни в класі, вчителям варто більше хвалити дітей за зразкову поведінку і менше лаяти їх за пустощі. До такого висновку прийшли дослідники з США, які протягом трьох років спостерігали за 2536 учнями у віці від п'яти до 12 р

Вчора вранці мій син занадто пізно прокинувся, занадто довго вмивався у ванній, а потім попросив зробити йому бутерброди в школу...

Хочете, щоб ваші діти цінували вас — дайте їм більше самостійності

Сімейні справи | 07:40, 28.02.2024

Вчора вранці мій син занадто пізно прокинувся, занадто довго вмивався у ванній, а потім попросив зробити йому бутерброди в школу...

Поява дитини на світ в певний період року зовсім не випадковість. Спираючись на місяць народження вашої дитини, можна багато чого розповісти про те, я

Характер дитини за місяцем її народження

Дитина | 07:40, 27.02.2024

Поява дитини на світ в певний період року зовсім не випадковість. Спираючись на місяць народження вашої дитини, можна багато чого розповісти про те, якою в майбутньому буде її характер і ставлення до життя в цілому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: