Питання експерту


Акушер-гінеколог (0)Алерголог (0)Грудне годування (0)
Дієтолог (0)Логопед (0)Педіатр (1)
Психолог (1)Стоматолог (1)Юрист (4)

Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач, для того, щоб задавати питання і відповіді залогуйтеся або зареєструйтеся.

olga2010.fadeeva olga2010.fadeeva 23 жовтня 2016
материнский капитал и выплаты матерям одиночкам
Доброе время суток! Я хотела бы узнать какой пакет документов нужен для оформления выплат материнского капитала и пособия матерям одиночкам! И подробно по суммам выплат в 2016 году. Так как не могу найти определенного и четкого материала. Могли бы мне пожайлуста разяснить. потому что в соцслужбах и клещами не вытянешь.
message Відповіді: 0 Відповісти
Feruza Feruza 18 березня 2016
Допомога на дитину
Доброго дня! Я проживаю у Львові і на обліку по вагітності стою в лікарні за місцем проживання, але зареєстрована у м.Дніпродзержинськ. Можу я звернутися у львівський соцзахист, за місцем проживання, з документами на отримання допомоги при народженні дитини, чи мені потрібно буде їхати в соцзахист за місцем реєстрації?
message Відповіді: 1 Відповісти
admin admin 23 травня 2015
Виплати на дитину, пособія
Добрий день! Розкажіть, будь-ласка, на що має право жінка після пологів, які виплати їй надаються. Мені народжувати в середині липня, я вже перебуваю на лікарняному у зв'язку з вагітністю та пологами. Знаю, що мені належить 100% з.п. за цей період. я працюю офіційно. Ось і питання: коли мені потрібно звертатись в управління соціального захисту населення? і що потрібно їм надати? на які виплати я претендую? після лікарняного планую йти в декретну відпустку до 3-х років. заздалегідь дякую!
message Відповіді: 3 Відповісти
admin admin 23 травня 2015
Декретна відпустка не входить в стаж?
Доброго дня, Цікавить таке питання. Чи входить декретна відпустка в стаж?
message Відповіді: 1 Відповісти