Речі, які ви повинні купити для другої дитини

Adoption
Date
  • 400 Переглядів
Багато батьків повторно використовують дитячі речі після народження другої дитини. Хоча така практика є економічною, є деякі речі, які потрібно купувати нові. Повторне використання використаних речей становить небезпеку для вашої новонародженої дитини. Купівля нових і перевірка того, що придбані вами речі відповідають чинним нормам безпеки або перевищують їх, може допомогти зменшити ризик для вашої дитини.

4269_600x401_0_4d770dd7b63e74e61d05ef762f2792-800x534_0x59f91261_100607051389968444.jpeg (59.59 Kb)

Автомобільні сидіння
Термін придатності автокрісел не тільки закінчується, але й стає непридатним для використання, якщо вони потрапили в автомобільну аварію, де отримали травми, спрацювали подушки безпеки, були пошкоджені двері автомобіля, найближчі до сидіння, або автомобіль не вдалося відвезти з місця події. Технології вдосконалюються з кожним роком, тому сучасні автокрісла мають найновішу технологію безпеки, доступну для вас і вашої дитини.

Дитяче ліжечко
Старі ліжечка також можуть становити серйозну небезпеку травм. Через широкі решітки в старому ліжечку голова дитини може застрягти між ними.

Матрац
Як і у випадку з матрацами для дорослих, дитячі матраци можуть утримувати бактерії та рідини організму, якщо є прокол або розрив водонепроникного пластику, який містить дитячий матрац.

Соски для пляшечок і пустушки
Будь-якій дитині необхідно купувати нові соски і пустушки. Використані соски та пустушки становлять небезпеку задухи через руйнування матеріалів, з яких вони виготовлені. Санітарія також викликає занепокоєння щодо вживаних речей. Майте на увазі, що ви можете використовувати пляшку повторно, якщо знайдете нові соски, які правильно підходять до пляшки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дитини, безпеки, пустушки, небезпеку, можуть, використання, дитині, відкликано, ліжечок


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може за

Чим поліомієліт загрожує дітям і як запобігти зараження?

Хвороби | 06:20, 27.05.2024

Поліомієліт - це гостре інфекційне захворювання, яке вражає центральну нервову систему. Вірус передається від людини до людини через руки, він може залишатись на іграшках та побутових речах.

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Флакон з парфумів, морква і вейп: Сторонні предмети, які ковтали діти

Дитина | 08:30, 26.05.2024

Лікарі часом диву даються, що можуть проковтнути діти. Подробицями ділимося у нашій статті.

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмі

Як на дитину впливає синдром відмінника?

Школярі | 01:30, 26.05.2024

Кожен з нас має право на помилку. І дорослі, і діти можуть помилятися. Тому не можна забирати це право в дітей! Не правильно вимагати від дитини відмінних оцінок. Такі вимоги можуть нанести психологічну травму чаду в дорослому віці.

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.

Як сформувати здорові харчові звички в школяра

Дитяче харчування | 00:30, 26.05.2024

Про те, як покращити харчування дитини, розповіли в Міністерстві охорони здоров’я.


Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: