Який колір робить жінок найпривабливішими?

Adoption
Date
  • 589 Переглядів
Ми вже давно знаємо, що фізична привабливість має важливе значення при виборі гетеростатевих партнерів, оскільки це дає надійні зовнішні ознаки щодо здатності виробляти потомство.

Для чоловіків фізична привабливість у жінок зазвичай пов’язана з певним співвідношенням талії та стегон, загальним розміром тіла та масою тіла.

1397_13644600_k-chemu-snitsya-krasnaya-odezhda.jpg (40.59 Kb)


Крім того, чоловіки довше розглядають області грудей, талії та стегон у жінок в порівнянні з іншими частинами тіла, можливо тому, що ці зони дають більше інформації щодо ознак привабливості.

Крім розміру та фігури, колір одягу також має важливе значення для оцінки привабливості, оскільки кілька досліджень показують, що червоний одяг робить жінок привабливішими для чоловіків, можливо, через його асоціацію з любов’ю та пристрастю.

Колір має великий вплив на різні інші психологічні фактори, включаючи настрій і прийняття рішень. Наприклад, яскраві кольори, як правило, пов’язані з позитивними емоціями, а темні – з негативними, що також може пояснити, як колір може вплинути на наше сприйняття фізичної привабливості та розміру тіла.

Незважаючи на те, що ми розуміємо, як і чому чоловіки оцінюють привабливість жінок, жінкам адаптивно оцінювати привабливість інших жінок і порівнювати це зі своєю власною привабливістю.

По-перше, оцінити їхні шанси на вибір партнера, а по-друге, перевірити привабливих конкурентів, які навіть можуть становити загрозу їхнім стосункам.

В одному дослідженні науковці використовували апарат для відстеження очей, щоб розглянути, як чоловіки оцінюють привабливість жінок. Вони дали учасникам кавказьких та африканських національностей фото жінок в червоному, зеленому, синьому, білому, сірому або чорному одязі. Вони попросили їх оцінити з точки зору привабливості та розміру тіла.

Дослідники передбачили, що червоно-чорний одяг буде оцінюватися вище з точки зору привабливості. Вони також припустили, що учасники будуть більше дивитися на область талії, стегон і грудей, оцінюючи фізичну привабливість, припускаючи, що це може відрізнятися в залежності від кольору одягу.

Рейтинги привабливості

Науковці виявили, що чорний і червоний одяг дає найвищі оцінки привабливості тіла та робить тіло більш струнким. На противагу цьому, сірий та зелений одяг давав найменше привабливості тіла та найвищі оцінки для розмірів тіла.

Теорія «червоного ефекту», яка передбачає, що чоловіки оцінюють жінок, які носять червоний колір, як більш привабливі через асоціацію з пристрастю та сексуальною доступністю, також застосовується до оцінок жінок щодо інших жінок. Можливо, це пов’язано з тим, що жінки можуть порівнювати привабливість інших жінок зі своєю власною, щоб оцінити свої шанси в процесі вибору партнера або спостерігати за привабливими конкурентами, які навіть можуть становити загрозу їхнім стосункам.

Дослідники пояснюють низький рейтинг привабливості зеленого та сірого одягу, можливо, через особисті колірні уподобання. Загалом, у колірних перевагах червоний часто оцінюється поряд із високим домінуванням і збудженням, тоді як у багатьох дослідженнях, сірий і зелений зазвичай асоціюються з низьким збудженням.

Дослідники також виявили, що на оцінку розміру тіла впливає колір: чорний, синій і червоний призводять до недооцінки розміру, ваги та зросту, тоді як зелений, сірий і білий призводять до переоцінки розміру тіла.

Цікаво, що колір одягу, який впливав на розмір тіла, не обов’язково мав однаковий вплив на привабливість. Наприклад, було виявлено, що чорний, червоний і синій додають стрункості тілу та вищим оцінкам привабливості, тоді як білий виробляє судження про більший розмір тіла, але високу привабливість порівняно з червоним або синім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: колір, психологія, чоловіки, жінки, вік, привабливість, тіло, розмір, асоціації, колір робить жінок привабливішими


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або

5 знаків Зодіаку, які є найкращими мамами

Мама | 00:30, 15.06.2024

Багато людей вірять у гороскопи, тож якщо ви - серед їхнього числа, вам буде цікаво дізнатися, чи входите ви у топ-5 знаків Зодіаку жінок, які є (або будуть) найкращими матерями.

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

У сучасному світі з його стандартами та стереотипами дуже складно бути собою та приймати себе, зі всіма недоліками і комплексами. Та надважливо перебо

Як мамі прийняти і полюбити себе?

Психологія | 00:30, 09.06.2024

У сучасному світі з його стандартами та стереотипами дуже складно бути собою та приймати себе, зі всіма недоліками і комплексами. Та надважливо перебороти ці негативні почуття до себе і побачити в собі усе красиве, що точно є у кожному з нас.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: