Психологи назвали серйозні причини створити сім'ю

Adoption
Date
  • 1847 Переглядів
У сучасному світі інститут шлюбу зазнає серйозних змін. Все більше молодих людей вважає за краще вільні стосунки. На зміну сім'ї приходить цивільний шлюб. Багато хто прагне зробити кар'єру, відправитися в подорож, пожити для себе. Психологи пояснюють, чому людині потрібна сім'я.

3942_yayaya.jpg (27.31 Kb)


Щастя

Подібного стану не так просто домогтися в житті. Це відчуття легко дають діти, рідна людина, яка тебе розуміє і приймає.

Комфорт

Будинок, де знаходяться близькі люди, служить захистом від усіх тягот зовнішнього світу. Посмішка дітей, поцілунки чоловіка дають полегшення від сумнівів і тривог, відразу виникає відчуття комфорту.

Залежність

Багато молодих людей бояться вступати в шлюб. Їм здається, що вони втратять свою незалежність. Насправді члени сім'ї піклуються один про одного, ділять обов'язки, батьки виховують дітей. Все це іноді вважають залежністю, але вона дуже важлива, тому що дає можливість покластися на близьких людей.

Належність

Коли поруч є дружина, діти, які вас потребують, необхідно забезпечити їм спокійне, радісне щасливе життя. Люди в сім'ї належать один одному і створюють надійну спільність.

Якісний час

Турбота про будинок, заняття з дітьми, відвідування різних заходів, — дорогоцінні хвилини, проведені разом. Не всім вдається усвідомити, наскільки це важливий, особливий час, який залишиться в пам'яті на все життя.

Безпека

Коли вся родина збирається разом, виникає відчуття, що будинок забезпечує захист від зовнішньої агресії. Крім комфорту, з'являється почуття безпеки.

Стабільність

У швидко змінюваному світі складно знайти опору. Сім'я гарантує надійність і стабільність для всіх її членів.

Прихильність

Це невід'ємна частина любові. Вона включає обійми чоловіка, поцілунки дітей, нескінченну ніжність до всіх домочадців.

Опора

Коли на роботі не все благополучно, у світі постійно відбуваються катаклізми, тільки сім'я поруч. Вона забезпечує стабільність, на її членів можна покластися, як на надійну опору.

Навчання і зростання

Спілкування чоловіка і дружини, виховання дітей вимагають постійної роботи. Сім'я через любов вчить підтримки, уваги, відповідальності. Поступово відбувається зростання особистості не тільки у дорослих, але і дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, психологія, стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: