Як може вплинути аьорт на ваші стосунки

Adoption
Date
  • 470 Переглядів
Вплив аборту на жінку може бути вкрай сильним психологічно. Взагалі, вплив на партнерів такого вчинку буває найрізноманітнішим і призводить до безлічі різних наслідків. Як уникнути негативного впливу аборту на партнерів? Взагалі, що робити і як передбачити вплив аборту на партнерів?

8920_bol_posle_vykidysha1.jpg (21.66 Kb)

Йдучи на такий крок, пам'ятайте, що для аборту повинна бути серйозна причина. Вплив цієї операції на психологію, часом, не може зрівнятися з труднощами, які виникають, коли ми ростимо дітей. Для партнерів вони стають щастям, а ось аборт - горем. Після аборту багато жінок відчувають себе винними. Вплив цього призводить до того, що жінки всіма способами намагаються забути те, що сталося. Звичайно ж, для деяких партнерів аборт - це не проблема. Вони з легкістю приймають такі страшні рішення і йдуть на цей крок так, наче їм необхідно зробити звичайну щеплення. Але, вважається, що такі дії без наслідків не проходять. Віруючі люди думають, що йдучи на такий крок, жінка втрачає частину своєї душі.

Коли ж жінка сильно переживає те, що сталося, у неї може почати розвиватися сильне почуття провини. Наслідком цього може стати підсвідоме бажання смерті або ж небажання будувати своє щастя з чоловіком. Таким чином, дівчата намагаються покарати себе за зроблене. Частими бувають випадки, коли вони розходяться з чоловіками або ж у них починають розвиватися захворювання. Також, часто, жінкам соромно зізнатися в тому, що вони зробила аборт. Тому, вони намагаються приховати зроблене від усіх, витрачаючи на це багато енергії, переживаючи і дратуючись. Всі призводить до того, що жінки починають зриватися на близьких, злитися і нервувати, стають неврівноваженими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки і діти: як уникнути конфліктів?

Ну а як же аборти впливають на чоловіків? Виявляється, згідно з останніми дослідженнями, багатьом чоловікам дуже нелегко пережити це факт. Хлопці отримують психологічну травму і довго не можуть від неї позбутися. Деякі чоловіки не прощають жінок і кидають їх, коли дізнаються, що вони зробили аборт нічого не сказавши своєму партнерові про майбутню дитину.

Чому ж для чоловіків так складно пережити факт аборту і що впливає на їх психологію? Відомо, що будь-який хлопець, хоча б підсвідомо бажає бути успішним в п'яти аспектах життя. Це - задоволення, досягнення, захист своєї сім'ї, відтворення та забезпечення. Виявляється, для багатьох речей чоловіка мотивує саме бажання відтворювати нове життя, мати своїх дітей. Навіть якщо хлопець не говорить про це, насправді йому дуже важливо, щоб поруч була його частинка, продовжувач його роду. Також, чоловікам просто необхідно захищати свою сім'ю. Без цього вони не відчувають себе необхідними і повноцінними. Саме тому, коли жінка робить аборт, чоловік автоматично перестає відчувати себе відтворювачів і захисником своєї сім'ї.

Як же хлопці переживають аборт своїх улюблених жінок? Кожен може висловлювати це по-своєму. Але, практично всі відчувають слабкі напади гніву. Деякі починають багато курити або ж вживати наркотики. Інші намагаються з головою піти в роботу, щоб забути про те, що сталося. Також, є чоловіки, які втрачають роботу, оскільки їм починає здаватися, ніби вони взагалі не можуть приймати рішення. Також, подібний стрес проявляється через безсоння і паніку. Чоловікам знятися кошмари, вони перестають довіряти дружинам, стають одинаками і навіть замислюються про самогубства. Ще одна проблема, яка може виникнути після аборту - це небажання займатися сексом або ж проблеми під час його.

Якщо говорити про ці проблеми більш детально, звичайно ж, варто почати з гніву. Коли хлопець сердиться після аборту, його поведінка може навіть стати неадекватним. Тому, якщо жінка бачить, що партнер став схильним до спалахів люті, вона повинна бути готова до того, що молода людина може нанести шкоду як собі, так і їй. До речі, гнів виражається не тільки прямо. Просто, хлопець відчуває, що вже ніколи не зможе захистити свого ненародженої дитини. Тому вони починають вживати алкоголь. Таким способом чоловіки намагаються заглушити біль від того, що вони стали учасниками аборту і, при цьому, не змогли нічого зробити і зупинити це. Якщо ж чоловік не п'є і не вживає наркотики, але, при цьому, з ранку до вечора пропадає на роботі, така поведінка також, у жодному разі, не можна вважати нормальним. У цьому випадку, хлопці намагаються уникати контактів з іншими людьми і добиватися хоч чогось, щоб не відчувати себе неповноцінними і непотрібними.

У випадку, коли чоловік явно дуже сильно переживає через аборту, необхідно допомогти йому розібратися з цією проблемою. В іншому випадку, він все одно затаїть злість і образу, а його емоції обов'язково спливуть, причому в той момент, коли жінка буде очікувати цього найменше. Такі емоції, найчастіше, виникають, коли хлопці бачать вагітних і дітей. Як усі ми самі розуміє, щодня, виходячи на вулицю, ми можемо зустріти вагітну, ну а дітки зустрічаються на кожному кроці. Тому, чоловікові потрібно дозволити оплакати свою дитину, виговоритися, поділитися всіма тими емоціями, які він відчуває. Також, він дійсно має пробачити свою жінку і зрозуміти, чому саме вона так вчинила. Якщо дівчина розуміє, що хлопець не може пробачити, найкраще звернутися до психолога, щоб той допоміг поставити всі крапки над «і» і врятувати ваші відносини. Якщо ви бачите, що хлопець гнівається, не потрібно його заспокоювати і намагатися привести до тями криками. Він має пережити це разом з вами, усвідомити, переварити і переосмислити. Якщо він зможе це зробити, зможе пробачити кохану жінку, тоді, він повністю відпустить трапилося і забуде про це. Тільки тоді ви зможете будувати відносини і, з часом, жити щасливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, аборт, вагітність, жінка, мама, здоров'я


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus


Новини по темі

Вже досить багато жінок відзначили той факт, що після проведення аборту завагітніти ставати досить складно. Гінекологи теж, перед тим як провести пере

Чи можна завагітніти після аборту

Сімейні справи | 10:00, 15.11.2016

Вже досить багато жінок відзначили той факт, що після проведення аборту завагітніти ставати досить складно. Гінекологи теж, перед тим як провести переривання вагітності попереджають пацієнтів про те, що надалі завагітніти буде не просто. Плюс до всьо

Гінекологи сперечаються, самі ж жінки іноді відмовляються від будь-яких інтимних контактів, але іноді йдуть на них з готовністю і потребою. Що потрібн

Секс після аборту: всі "за" і "проти", які потрібно знати

Аборт | 13:00, 15.09.2016

Гінекологи сперечаються, самі ж жінки іноді відмовляються від будь-яких інтимних контактів, але іноді йдуть на них з готовністю і потребою. Що потрібно знати?

Чи є вузький таз показником для кесаревого розтину

Пологи | 19:20, 10.09.2016

Ти невисокого зросту і у тебе вузький таз? А твій лікар налаштовує тебе на кесарів розтин? Продумай всі варіанти!

Важка і тривала кровотеча після аборту зовсім не є нормальним явищем. Експерти зібрали 6 симптомів, які ні в якому разі не можна ігнорувати жінці, що

Наслідки аборту: 6 симптомів, на які варто звернути увагу

Сімейні справи | 22:20, 24.08.2016

Важка і тривала кровотеча після аборту зовсім не є нормальним явищем. Експерти зібрали 6 симптомів, які ні в якому разі не можна ігнорувати жінці, що пройшла через штучне переривання вагітності.

Трапляються такі ситуації, коли настала вагітність може виявитися небезпечною для здоров'я мами або майбутнього малюка. Іноді варто просто трохи почек

Коли з вагітністю варто почекати

Плануємо дитину | 15:00, 09.08.2016

Трапляються такі ситуації, коли настала вагітність може виявитися небезпечною для здоров'я мами або майбутнього малюка. Іноді варто просто трохи почекати.

Всі причини виникнення загрози переривання вагітності фахівці розділили на групи.І однією з найбільш значущих серед загроз переривання вагітності є ін

ТОП-5 основних причин раптового переривання вагітності

Аборт | 06:00, 08.08.2016

Всі причини виникнення загрози переривання вагітності фахівці розділили на групи.І однією з найбільш значущих серед загроз переривання вагітності є інфекційний чинник. Існує ціла група захворювань, збудники яких можуть нашкодити нормальному перебігу

Пізній токсикоз - це патологія, яка ставить під загрозу здоров'я і навіть життя дитини.

Чим небезпечний пізній токсикоз для вагітних?

Я вагітна | 00:15, 04.07.2016

Пізній токсикоз - це патологія, яка ставить під загрозу здоров'я і навіть життя дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: