Користь вітаміну Е при безплідді

Adoption
Date
  • 546 Переглядів
Кілька мільйонів людей страждають від безпліддя. Воно може виникнути з багатьох причин, але певні поживні речовини можуть збільшити ваші шанси на зачаття. Вітамін Е є однією з таких поживних речовин.

5099_027359072035.jpg (121.4 Kb)


Антиоксидант, вітамін Е, допомагає захистити ваші клітини від вільних радикалів, які можуть пошкодити ваші клітини та зробити вас сприйнятливими до певних проблем зі здоров’ям. Вітамін також відіграє важливу роль у експресії генів і клітинній сигналізації, що є ключовими функціями для завагітніння та підтримки здорової вагітності. Для цих функцій здоровим дорослим потрібно 15 міліграмів вітаміну Е щодня.

Для чоловіків
Згідно з даними дієтологів, дефіцит вітаміну Е може перешкоджати нормальній репродуктивній функції у чоловіків. Дефіцит може призвести до пошкодження яєчок, що може пригнічувати нормальну гормональну секрецію, необхідну для зачаття. Вітамін Е також може відігравати роль у якості та рухливості сперми. Згідно зі статтею 2011 року, опублікованою в «Міжнародному журналі загальної медицини», одночасне збільшення вмісту вітаміну Е та селену також може покращити якість і рухливість сперми.

Для жінки
Збільшення споживання вітаміну Е може запобігти зниженню овуляції, що є однією з причин, чому багато літніх жінок мають проблеми із завагітнінням. Прийом вітаміну Е перед лікуванням безпліддя також може підвищити рівень успіху вагітності. Вітамін відіграє певну роль у формуванні та підтримці плаценти. Здорова плацента необхідна для підтримки здорової вагітності.

Якщо ви стурбовані тим, що не отримуєте достатньо вітаміну Е лише з дієти, поговоріть зі своїм лікарем. Не приймайте добавки без його схвалення. Прийом занадто великої кількості вітаміну Е у формі харчових добавок може спричинити кровотечу, а верхня межа вітаміну Е становить 1000 міліграмів на день для здорових дорослих. Занадто багато вітаміну Е також може підвищити ризик раку простати у чоловіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Користь вітаміну Е, при безплідді, вітамін Е, вітаміни, безпліддя, антиоксиданти, мама, тато, плануємо дитину, їжа


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми мож

Зайва вага у дитячому віці може викликати безпліддя у чоловіків

Безпліддя | 07:00, 15.07.2023

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми може зберігатися і в дорослому віці та призводити до нездатності зачати дитину.

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чо

Чоловіче безпліддя: що це таке і як його лікувати?

Безпліддя | 08:00, 20.05.2023

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чоловіче безпліддя, про яке говорять набагато рідше, ніж про жіноче. Представники сильної половини люд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: