Коли вчити дитину читати

Adoption
Date
  • 1499 Переглядів
Те, що читати книги добре і цікаво, ви повинні показати дитині на власному прикладі. Читати цікаві розповіді, які будуть захоплювати вашого малюка, і викликати у нього підвищений інтерес до літератури. Багато хто побоюється це робити, тому що в ранньому віці це може викликати зворотний процес - читання під ковдрою з ліхтариком, що може зіпсувати зір малюка. Але, не переживайте за це і говоріть з дитиною про те, що це може нашкодити його здоров'ю.

4506_1000-a1aeecfa9e25e0c4041da6fac760f94c.jpg (72.7 Kb)

Найоптимальнішим часом навчити дитину читати є вік 3-5 років, залежно від схильності вашого малюка. Але деякі сімейні психологи і педіатри воєдино радять починати вчити дитину читати набагато раніше (у віці 2 років).

Дійсно сучасні технології дозволяють це робити. Зараз існує величезна кількість методичок, програм та ігор, які у формі гри вчитимуть вашу дитину читанню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні поради, про які мусять знати мами дівчаток

Але перестаратися з ними теж немає особливого сенсу, тому що по-перше, це робота в більшості випадків з комп'ютерними програмами, які з раннього віку ввійдуть в життя вашого малюка. І, по-друге, такі розвиваючі ігри зроблять навчальний процес у школі нецікавим.

І все ж дуже важливо прищепити любов у дитини до читання, чим ти полегшиш його навчання і зробиш неоціненний подарунок на майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток, читання, вчитись читати


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: