Вчені: сучасні діти мають проблеми з розвитком

Adoption
Date
  • 234 Переглядів
Ніякої гармонії!

5632_eb14fc6d237eafd9cf88b0479a880b66.jpg (31.67 Kb)


Як стверджують вчені, 58% дітей у віці від трьох до п'яти років знають і розуміють, як працювати з планшетом, але лише кожен шостий з них знає, як приготувати собі сніданок.

Дослідники намагалися вивчити вплив інтернету на розвиток дітей. Як з'ясувалося, більшість маленьких дітей здатні рухати комп'ютерною мишкою, грати в комп'ютерну гру і користуватися смартфоном, але при цьому вони не вміють зав'язувати шнурки або готувати сніданок. Статистичні дані: 58% дітей 2-5 років здатні з легкістю освоїти відеогру, але далеко не всі вміють кататися на велосипеді або намазати собі масло на хліб.

Чверть дітей знають, як відкрити браузер, але лише п'ята частина вміє плавати. При цьому стать дитини на статистику в цілому не впливала. Дослідники відзначили цікаву закономірність: чим старше мама, тим швидше діти освоюють життєво важливі навички. Наприклад, 40% дітей жінок старше 35 років могли написати своє ім'я. Підводячи підсумок вчені говорять, що технології залишають відбиток на життя дитини з перших днів. Тому нічого дивного в тому, що багато дітей, ще не навчившись говорити, вільно користуються мобільними пристроями. А близько 81% дітей молодше двох років мають завдяки батькам фотографії в Мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: