Чи можна вагітним голодувати?

Adoption
Date
  • 1945 Переглядів
Деколи вагітні жінки вдаються навіть до голодування, що є досить популярною методикою дотримання оптимальної ваги. Можна таке чинити чи ні?

1561_bolit-spina.jpg (24.67 Kb)

Переваги
Організм людини має властивість накопичувати в собі не лише корисні речовини, але й шкідливі, які через зашлакування перешкоджають вітамінам та мінералам, які постачаються із продуктами харчування повністю всмоктуватися у кров. Звичайно, недостатня кількість корисних речовин не може позитивно вплинути на організм вагітної.

Прихильники методик голодування стверджують, що при правильному лікувальному голодуванні омолоджується організм, підвищується його працездатність. Це відбувається завдяки тому, що активізуються резервні сили, які направляються на відновлення природного обміну речовин, очищення від шлаків та кінцевих продуктів обміну. Також голодування може бути корисним в комплексному лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, дихальних органів, захворювань суглобів, дерматологічних проблем, алергій тощо.

Нетривале лікувальне голодування під час вагітності, на думку деяких спеціалістів, посилює прилив крові до плоду, що постачає малюкові більше кисню та сприяє розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільні прикмети і забобони

Недоліки
З іншої точки зору вагітність – це один із критичних моментів перелаштування системи обміну речовин у організмі жінки. В такий момент повинна надходити достатня кількість необхідних вітамінів, мікроелементів:

- якщо корисних речовин бракує, організм може перепрограмуватися на накопичення їх максимального запасу: може значно збільшуватися вага, надлишково накопичуватися жирова тканина тощо;
- голодування негативно впливає на масу та довжину тіла майбутнього малюка, адже для забезпечення організму мами і дитини потрібно багато енергії, а отже необхідно вживати вдвічі більше жирів, вуглеводів, білків;
- недостатнє харчування може викликати передчасні пологи;
- згідно досліджень надмірне захоплення голодуванням призводить до безпліддя.

Будь-який метод лікування чи оздоровлення повинен впроваджуватися лише після детальної консультації з лікарем та ретельного зважування всіх наслідків для розвитку малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дієта для вагітних, дієта під час вагітності, голодування, дієта, дієти, зайва вага, схуднення, як схуднути, дієта для мами


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вони допоможуть вас залишатися ситими та не боятися про стан малюка

Вісім корисних перекусів для майбутньої мами

Дієта для вагітних | 08:35, 12.08.2019

Вони допоможуть вас залишатися ситими та не боятися про стан малюка

Що потрібно додавати в раціон вагітної?

Харчування вагітної впливає на розвиток мозку малюка

Дієта для вагітних | 22:55, 11.08.2019

Що потрібно додавати в раціон вагітної?Чому так необхідно змінювати свій раціон для вагітності?

Риба і фрукти: що потрібно їсти для швидкого зачаття

Дієта для вагітних | 23:40, 02.08.2019

Чому так необхідно змінювати свій раціон для вагітності?


Урізноманітнюйте своє харчування!

Який продукт підвищить шанси на зачаття

Дієта для вагітних | 20:00, 31.07.2019

Урізноманітнюйте своє харчування!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: