У дитячому харчуванні знайшли токсичні важкі метали

Adoption
Date
  • 65 Переглядів
Чотири американські виробники харчування для дітей свідомо продавали їжу для малечі, яка у великій кількості містила миш'як, свинець, кадмій і ртуть.

0134_13a.jpg (28.04 Kb)


Про це свідчать дані розслідування Конгресу США, пише CNN Health. За висновком експертів, рівні наявності важких металів у харчуванні перевищували допустимі норми.

Перераховані вище хімічні речовини є природними елементами, вони можуть бути у ґрунті та потрапляти звідти до сільськогосподарських культур. Таким чином, повністю уникнути їх неможливо, але рівень важких металів у продуктах може різко зростати через використання певних пестицидів та через промислове забруднення.

Важкі метали відомі тим, що можуть викликати рак і хронічні захворювання, та найбільшу небезпеку вони становлять для дітей до двох років. Малюки є дуже чутливими до нейротоксинів, тому дитяче харчування, що містить надлишок миш'яку, свинцю, кадмію і ртуті, може негативно вплинути на їхній мозок на стадії розвитку.

Велика кількість металів, потрапивши до організму дитини, може спричинити проблеми у поведінці, агресію, зниження інтелектуальних здібностей. При цьому малюки часто отримують набагато більшу кількість цих шкідливих речовин, ніж люди іншого віку, саме з дитячого харчування.

Основною проблемою є те, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США досі офіційно не встановило мінімальні рівні важких металів для більшості продуктів дитячого харчування. Це зі свого боку розв'язує руки виробникам такої продукції.

Наприклад, деякі зразки харчування для малюків містять у 91 раз більше миш'яку, в 177 разів більше свинцю, в 69 разів більше кадмію і в п'ять разів більше ртуті, ніж це допустимо для бутильованої води. І через відсутність встановлених державою норм вмісту цих металів у дитячій їжі ці продукти досі законно стоять на полицях магазинів. При цьому вони не позначені ніякими попереджувальними знаками про вміст важких металів.

Конгресмени дійшли висновку, що не треба встановлювати допустимі рівні металів для кожного окремого продукту. Замість цього необхідно, аби Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів визначило максимальну можливу кількість усіх токсичних металів та застосовувало цей показник до всіх продуктів харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяче харчування


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Особливості дієти вагітних впливають на смакові пристрасті їхніх дітей в майбутньому.

Харчування мами під час вагітності впливає на харчові звички дітей

Дієта для вагітних | 05:00, 20.10.2021

Особливості дієти вагітних впливають на смакові пристрасті їхніх дітей в майбутньому.

Малюк має бути готовим до введення прикорму.

Як зрозуміти, що дитині можна вводити прикорм?

Дитина | 08:00, 19.10.2021

Малюк має бути готовим до введення прикорму.

Чи знали ви, що вміння жувати дитиною тверду їжу позначається на розвитку мови? І якщо дитина не вміє жувати їжу до року, а в 3-4 роки відмовляється ї

Жування їжі і розвиток мови: як тверда їжа розвиває мовний апарат дитини

Дитина | 14:00, 18.10.2021

Чи знали ви, що вміння жувати дитиною тверду їжу позначається на розвитку мови? І якщо дитина не вміє жувати їжу до року, а в 3-4 роки відмовляється їсти тверду їжу, що не перемелена блендером, це може погано позначитися на розвитку мови.

Сніданок - одна з головних складових відмінного самопочуття протягом дня. Він повинен давати нам енергію для повноцінного життя, а дитині цієї енергії

Яким повинен бути сніданок дитини: 4 основи правильного харчування дітей

Дитина | 17:00, 17.10.2021

Сніданок - одна з головних складових відмінного самопочуття протягом дня. Він повинен давати нам енергію для повноцінного життя, а дитині цієї енергії потрібно багато, набагато більше, ніж дорослим, адже всі дітки непосиди, вони повинні бігати, стриб

Багато батьків-веганів намагаються привчати дітей до свого стилю життя. Правильно чи ні позбавляти маленьких людей вибору – окреме питання. Але переду

Як веганська дієта впливає на здоров'я дітей?

Дитяче харчування | 08:00, 17.10.2021

Багато батьків-веганів намагаються привчати дітей до свого стилю життя. Правильно чи ні позбавляти маленьких людей вибору – окреме питання. Але передусім таким батькам важливо знати про ризики такого раціону для дитячого організму.

Для різноманітності меню пропонуємо вам приготувати легкі і повітряні крем-супи.

Зігріваючі супи - три незвичайних рецепти

Харчування | 02:30, 17.10.2021

Для різноманітності меню пропонуємо вам приготувати легкі і повітряні крем-супи.

М'який, смачний і корисний сир, схожий на моцарелу, в домашніх умовах? Цілком реально.

Як зробити корисний сир для дітей з домашнього йогурту

Харчування | 23:00, 16.10.2021

М'який, смачний і корисний сир, схожий на моцарелу, в домашніх умовах? Цілком реально.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: