7 цікавих фактів про близнюків

Adoption
Date
  • 5499 Переглядів
Бути мамою близнюків - копітка, але, водночас, цікава робота. Про близнюків є безліч цікавих фактів, знання яких допоможе краще зрозуміти їхню психологію.
1. Ідентичні близнюки мають однакову ДНК, але при цьому у них різні відбитки пальців.

2. Приблизно 25% ідентичних близнюків є «дзеркальними» близнюками. Якщо один близнюк правша, другий - правша, якщо у одного близнюка є родимка на правій щоці, у його дзеркального близнюка буде точно така ж родимка на лівій щоці.

3. У близнюків чоловічої статі не буде близнюків. У близнюків жіночої статі існує шанс народження близнят.

4. Шанс народити двійню збільшується у жінок, яким за 30, так само на це впливають генетика і кількість вже доконаних пологів.

5. У Елвіса Престлі був близнюк, який не вижив після народження. Це була дівчинка, батьки хотіли назвати її Джессі Герон.

6. У Китаї народжуваність двоїння і близнюків найнижча в світі.

7. "Ideoglossia" - термін, яким називають особливий мову близнюків. Цей секретний мова фактично не існує. Як тільки близнюки починають намагатися говорити, вони спочатку неправильно вимовляють слова, але так як їх інша половина здатна розуміти ці слова, здається, ніби у них є свій власний мову.

За матеріалами "Twinsy.ru".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: близнюки, двійня, зачаття, дитина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: