Дитячий садочок: плюси та мінуси, які варто враховувати

Adoption
Date
  • 1583 Переглядів
У дошкільних навчальних закладів, безсумнівно, є свої плюси і мінуси, їх ми і збираємося обговорити далі.

t423r2r4234234.jpg (305.04 Kb)


Переваги дитячих садків
Незалежність.

Дітки, яких в ранньому віці на деякий час розділяють з батьками, отримують корисний досвід. Вони вчаться довіряти батькам і знають, що мама і тато хоч і йдуть, але обов'язково повернуться. Крім того, такі дітки стають більш впевненими в собі і своїх силах, самостійними і незалежними.

Соціалізація.
В оточенні інших діток дитина отримує нескінченні можливості для соціальної взаємодії, яких вона позбавлена вдома. Кожен день малюк буде опинятися серед однолітків, грати і спілкуватися з ними, вчитися знаходити спільну мову і вирішувати конфлікти.

Інтелектуальний розвиток.
Всі дитячі садки включають в свою програму освітні заняття (крім уроків творчості і фізкультури). Ваша дитина буде не тільки кожен день пізнавати щось нове, але і навчиться слідувати графіку і буде краще підготовлена до школи.

Недоліки дитячих садків
Схильність до захворювань.

Звичайно ж, постійно взаємодіючи з дітьми, дитина може почати частіше хворіти. Всі батьки знають, що варто хоча б одному малюкові прийти в садок хворим, як заражається вся група. З іншого ж боку, так у вашої дитини може швидше виробитися імунітет до простудних захворювань, а також вона встигне перехворіти вітрянкою і іншими подібними вірусами, які легше переносяться в дитинстві. Плюс, враховуйте, що в школі ситуація буде точно такою ж самою – уникнути її в будь-якому випадку не вийде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що змушує жінок бити своїх дітей

Менше часу з батьками.
Звичайно ж, якщо ви працюєте, ви будете поводити менше часу з дитиною. Якщо ви віддаєте малюка в садок, тому що обидва змушені працювати, ви в будь-якому випадку не будете бачитися вдень. Якщо ж один з вас може сидіти з дитиною, цей аспект може стати для вас вирішальним.

Поганий приклад.
Ми не можемо захистити своїх дітей від всього, але бачити, як дітвора переймає погані приклади від своїх товаришів, дійсно неприємно. Ще з півтора років малюки починають переймати міміку, слова і повадки інших людей. Тому, якщо ваша дитина бачитиме, як інші діти нешанобливо розмовляють з дорослими, поводяться агресивно (кусаються, б'ються), вона може почати поводитися так само, щоб привернути увагу – вашу або вихователів. Якщо ви помітили за чадом таку поведінку, відразу поговоріть про це з вихователем.

Джерело: mama-tato.com.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитячий садок, поради, плюси, мінуси


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Найкращі хобі для ваших дітей

Дитина | 19:00, 20.01.2021

Пізнавати світ можна через захоплення та хобі.

Чого вас може навчити дитина?

Дитина | 12:30, 19.01.2021

Діти можуть багато чого навчити дорослих.

Корисні інтереси для дітей з аутизмом

Дитина | 22:00, 18.01.2021

Керрі Ноуелл, дитячий клінічний психолог з Центру MU Thompson, разом з колегами розробили опитування для осіб, які здійснюють догляд за підлітками з аутизмом, щоб оцінити їх особливі інтереси і визначити, чи заважають вони розвитку.

Чого не можна забороняти дитині?

Психологія | 15:30, 18.01.2021

Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Комаровський розповів про небезпечний симптом у дитини

Дитина | 20:00, 16.01.2021

Особливу увагу необхідно звернути на біль, який локалізований в правій нижній частині живота.

Зошити з якими листами ні в якому разі не можна купувати дітям до школи?

Які зошити не можна купувати дитині до школи?

Дитина | 05:00, 16.01.2021

Зошити з якими листами ні в якому разі не можна купувати дітям до школи?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: