Чому дитина мені бреше: 4 причини

Adoption
Date
  • 932 Переглядів
Зазвичай діти не брешуть просто так. У будь-якому дитячому брехні є якась (часом прихована) причина. Для дитини брехня - це спосіб змінити щось у своєму житті. І ось 4 основні причин брехні дитини. Повідомляє сайт Наша мама.

sdefyujit56t546.jpg (173.68 Kb)

1. Бажання приховати свою провину.
Брехати діти можуть починати з раннього віку, найчастіше в період піку розвитку мови. І відбувається це через бажання приховати від батьків власний поганий вчинок, щоб уникнути осуду або покарання за нього. Експеримент. Малюки з 2,5-3 років брешуть, як би вивчаючи реакцію дорослих на обман. У тому ж віці деякі діти ще не брешуть "по-справжньому", але вже перебільшують щось (наприклад, ставлення до них інших родичів або кількість отриманих ними подарунків) з тим, щоб справити враження на інших.

2. Дитина бреше, щоб привернути до себе увагу.
Діти брешуть часом навіть тоді, коли впевнені, що навколишні знають правду. Дитячі фантазії зазвичай викликають посмішку, але для дитини вона означає, що його дії схвалюються дорослими. А значить, фантазувати він буде все частіше. І з часом невинна дитяча фантазія перетвориться на шкідливу звичку брехати.

3. Прикрашання реальності.
Малюк це робить, якщо боїться сказати правду. Нерідко він таким чином хоче придбати більшу вагу в очах оточуючих. Наприклад, дитина може розповідати, що краще за всіх прочитав віршик, або що швидше за всіх бігає в дитячому садку. Це відбувається, коли дитина відчуває, що такий, як є, він недостатньо хороший. Такими часто стають "недохвалені" діти. Крім того, у малюків уява розвинена настільки, що іноді вони плутають реальний світ зі світом фантазій. У цьому випадку слова дитини не слід сприймати як обман, вони більше схожі на мрії, наявність яких - запорука гармонійного розвитку психіки. Не сваріть дитину, м'яко скоректуйте його слова, поговоріть з ним про його мрії і життя: що в них приємно, а що не дуже.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як назвати дівчинку, яка народилась в грудні

4. Прагнення добитися своїх цілей.
Діти брешуть з метою маніпуляції поведінкою або відношенням до них дорослих, щоб отримати щось дуже бажане (наприклад, малюк може докоряти маму, заявляючи: "А ось бабуся завжди дає мені чіпси" або: "А ось тато дозволяє мені ввечері довго дивитися мультики" і т. д.). Часто діти брешуть, щоб ухилитися від виконання якихось прохань дорослих.

На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: www.2mm.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, Виховання, брехня, причини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як пояснити це характером малюка?

Дитина ламає іграшки: в чому проблема?

Дитина | 21:00, 14.12.2019

Як пояснити це характером малюка?Що потрібно додавати у раціон малюка?

Корисні продукти для розвитку головного мозку дитини

Дитина | 16:00, 13.12.2019

Що потрібно додавати у раціон малюка?

Прислухайтеся до крихітки!

Що малюк може розказати штовханням в утробі

Дитина | 14:00, 12.12.2019

Прислухайтеся до крихітки!

І як правильно його запарювати?

Який чай можна давати дитині

Дитина | 18:00, 11.12.2019

І як правильно його запарювати?

Як не нашкодити очам?

Шість правил використання гаджетів дитиною

Дитина | 14:00, 11.12.2019

Як не нашкодити очам?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: