Чи варто заохочувати успіхи дітей матеріально

Adoption
Date
  • 1480 Переглядів
Про це розповість відомий психолог. Повідомляє сайт Наша мама.

give_money_001.jpg (109.89 Kb)


Відомий психолог і телеведучий Дмитро Карпачов поділився з батьками своєю думкою про те, чи варто платити дитині гроші за її успіхи. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У своєму пості Карпачов зазначив, що обираючи такий стиль виховання, батьки самі привчають своє чадо до того, що будь-яка його дія має бути оплачена, і назвав дві основні причини, чому не варто заохочувати дитину грошима.

"Традиційна психологія дотримується негативних поглядів на фінансове стимулювання при вихованні дітей. По-перше, такий метод впливу виробляє в дітях елементарну жадібність. По-друге, він перешкоджає розвитку вельми необхідного досвіду прикладання зусиль. А життя, як відомо, - це взагалі ланцюг зусиль", - пише психолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Які домашні справи можна доручати дошкільнятам

Крім того, він зазначив, що правильніше пояснити своїй дитині, що все, чим вона займається, буде дуже корисним їй самій. Просто потрібно зрозуміти, що результат буде видно не відразу. Однак чим більше докладених зусиль - тим кращий результат у майбутньому. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: www.obozrevatel.com

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, оцінки, гроші, заохочення, школярі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зігра

Діти з цим діагнозом рідше хворіють на коронавірус

Дитина | 21:00, 29.07.2021

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зіграти зворотну роль.

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

3 фрази, які сприяють вихованню інфантилів

Дитина | 14:00, 29.07.2021

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінк

Психологи: тілесні покарання неефективні у вихованні дитини

Виховання | 10:00, 29.07.2021

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінкові реакції в майбутньому.

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Грудне вигодовування змінюєть сприйняття реальності

Мама | 09:00, 29.07.2021

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку ма

Небезпека дитячого ожиріння

Дитина | 00:20, 29.07.2021

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку має множинні хронічні розлади, які пов'язані з юнацьким ожирінням.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: