Яких лікарів потрібно пройти дитині перед школою

Adoption
Date
  • 1218 Переглядів
До числа обов'язкових фахівців, яких потрібно відвідати перед школою, відносять:

9985_child3_4_.jpg (36.77 Kb)


Педіатра
Доктор оцінює загальний стан здоров'я, визначає ступінь фізичного розвитку дитини, а також дає направлення до інших лікарів.

Невропатолога
Невропатолог перевіряє функції нервів головного мозку і очей, а також наявність або відсутність стопних рефлексів (постукує спеціальним молоточком по коліну).

Отоларинголога
Доктор оцінить стан здоров'я вуха, горла і носа. Крім цього, фахівець ретельно огляне слизові оболонки рота і носа, шкіру вушних раковин і лімфатичні вузли.

Офтальмолога
А такий фахівець перевіряє зір малюка за допомогою спеціальної таблиці, оглядає очне дно, а також вимірює внутрішньоочний тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коли варто вперше вести дівчинку на прийом до гінеколога

Хірурга-ортопеда
Пройти обстеження у хірурга-ортопеда необхідно для того, щоб визначити патології хребта, виявити плоскостопість, а також переконатися в тому, що у дитини немає пахової грижі.

Стоматолога
До обов'язкових фахівцям при проходженні медогляду відносять і стоматолога. Він виявить явні чи приховані інфекції ротової порожнини, визначить характер прикусу і оцінить загальний стан зубів.

Залежно від стану здоров'я школяра може знадобиться огляд у інших фахівців, а саме у гастроентеролога, кардіолога і ендокринолога. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: 4mama.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, лікарі, медогляд, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Недоношені діти помирають через харчування матері

Мама | 13:00, 26.02.2021

У дослідженні, опублікованому в журналі Nature Communications, вчені з Медичного центру Джона Хопкінса пояснили, чому дієта матері важлива для здоров'я недоношених дітей.

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку

Які слова син має почути від мами?

Мама | 12:00, 26.02.2021

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку "крутого" хлопця. Така фраза у майбутньому допоможе вистояти проти важких життєвих ситуацій та стати душевно стійкою дорослою людиною.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: