5 порад батькам, як не кричати на дитину

Adoption
Date
  • 544 Переглядів
Іноді стриматися і не накричати - дуже важко. Ми підкажемо, як це зробити.

27_yayayalrvapmpp.jpg (18.02 Kb)

Будь-хто зі світлим розумом і люблячим серцем може спокійно роз’яснити своїй дитині, в чому її помилка, що треба і що не можна робити, як вирішити певну проблему.

Крім того, вміння спокійного спілкуватися з малюком підвищує самооцінку батьків. І що найважливіше — дитина розуміє те, що їй пояснюють швидше, ніж якщо це робити з галасом. В разі, коли треба розтлумачити щось вкрай важливе, говоріть строго, але спокійно. Отже, ми вияснили навіщо розмовляти спокійно, а от найскладніше – як саме втриматися і не зірватися на крик?

Тут зібрані ряд способів, які стануть в пригоді батькам. Вони виручать у ситуаціях, коли треба впоратися з миттєвими емоціями роздратування. Отже, як не підвищувати голос?

Спосіб не кричати на дитину №1: мама не повинна псувати свій авторитет криком
Не практикуємо кричати загалом: на колег, родичів, співробітників, близьких, а тим паче на дітей, адже вони повинні слухати з півслова, хоча часом це не виходить і з 10-го разу. Спочатку пообіцяй сама собі, що ти більше ніколи не підвищиш голос. В якій би ситуації не опинилася твоя дитина, що б вона не накоїла, як би не намагалася вивести маму з себе. Як тільки усвідомлюєш, що починаєш кричати — зупинись! Уяви, що багато людей дивиться на тебе. Це відволіче і ти з ясним розумом зможеш заспокоїти дитя та пояснити їй, що ти хочеш від неї.

Спосіб не кричати на дитину №2: на дитину кричить чужа особа
Простий і легкий спосіб – тільки-но збираєшся кричати, уяви, що це чужа людина кричить на твою дитину. Страшно, чи не так? Одразу виникають негативні почуття до цього незнайомця. В такій ситуації кожна мама знайде безліч пояснень, чому твоя дитина так робить, оправдає її.

Спосіб не кричати на дитину №3: треба уявити чужого малюка
В той час, як виникає бажання підвищити голос, уяви, що кричиш на зовсім чужу дитину. Ой! Хіба порядна людина може так зробити? Суть в тому, що якщо ти можеш пробачити це чужому малюкові, то зможеш і власному.

Спосіб не кричати на дитину №4: гості вдома
Коли дім повен гостей, у нас змінюється поведінка, ми намагаємося бути ввічливішими і все прощаємо. Навряд чи порядні батьки будуть кричати на дітей в присутності гостей. Тому, якщо є змога втриматися перед чужими людьми, то треба постаратися це зробити і один на один з рідною дитиною.

Спосіб не кричати на дитину №5: участь у шоу «Гарна мама»
Наостанок один з найсучасніших методів — в разі, коли ти на межі зриву, уяви, що на тебе направлені камери, йдуть зйомки проекту «Гарна мама» і ти головна героїня. Твоє завдання — вирішити складну проблему. В такій ситуації легше дібрати потрібні слова, які зрозуміє дитина, вона усвідомить, як потрібно себе вести.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як не кричати на дитину


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто на

Контактна інформація: Що про себе має знати дитина?

Дитина | 10:00, 04.03.2021

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто надійна: легко втрачається, та й вкрасти його нескладно. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь навчите

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок

Як навчити дитину малювати і розвинути в ній талант?

Розвиток дитини | 08:00, 04.03.2021

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок і умінь буде безцінним. Не думайте, що раз карапуз ще тільки каляки-маляки виводить на папері, то не

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває

Як навчити дитину любити читати книги?

Дитина | 07:00, 04.03.2021

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває творче мислення та надихає на самостійні словесні висловлювання.

Як запобіти розвитку дитячого діабету?

Дитина | 21:00, 03.03.2021

Дослідження показало, що в справі профілактики дитячого діабету ефективне агресивне втручання. Тільки воно захистить підростаюче покоління від довічного метаболічного розладу.

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звично

Як привчити дитину спати в окремій кімнаті

Дитина | 12:00, 03.03.2021

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звичного заколисування. Для багатьох батьків не існує питання, чи можна дітям спати з батьками. Щоб полегш

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в рі

Як виміряти температуру тіла новонародженому?

Немовля | 07:00, 03.03.2021

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в різних варіаціях. І це означає, що способи вимірювання температури теж різні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: