А ви знаєте, чому усі діти просять пити перед сном?

Adoption
Date
  • 157 Переглядів
Це якась така закономірність, яка іноді аж виводить батьків із себе. Здавалос би, пити багато рідини - корисно для організму, ну але чому дітей починає мучити спрага саме перед тим, як потрібно лягати спати?

3246_yayayalrvapmppaapi.jpg (24.32 Kb)

Коли дитина вимагає води перед сном, ви, напевно, думаєте, що він забув попити вдень. Але тут вас чекає сюрприз: коли ви приносите йому склянку, він робить лише один-єдиний ковток! В цей момент уява стривоженого або сердитого батька розпікається в пошуках відповіді. Що це – маніпуляція? Демонстрація своєї влади? Він хоче мною керувати?

Заспокойтеся: судячи з усього, це лише спосіб привернути увагу.

Врахуйте, що діти не здатні провертати такі масштабні маніпуляції, діючи навмисно і складно. Тому не варто думати, ніби вони спеціально хочуть виснажити ваше терпіння. Забудьте і про інші пояснення, яких ви собі понавигадували. Багато батьків думають, що дитина просто хоче хоча б ненадовго утримати дорослого поруч. Але якщо подумати, скільки потрібно часу на вищезгаданий ковточок, ця теорія розвалюється. Навряд чи цієї миті досить, щоб задовольнити бажання близькості.

Так чому ж діти просять води?

Діти завжди просять попити в той момент, коли вони вже готові заснути, а ми хочемо розслабитися після довгого і важкого дня. Не зліться і не хвилюйтеся. Справжня причина цієї типової ситуації набагато складніша, ніж здається.

Насправді це просте, але часто несвоєчасне прохання – зовсім про інше. Дитина просто хоче знати, що може завжди розраховувати на вас, причому безумовно. Ви потрібні малюку, і він перевіряє вас: він хоче бути впевнений, що не залишиться один, якщо ви раптом будете потрібні йому вночі.

Дитина знає, що якщо він покличе тата чи маму, вони прийдуть на допомогу. Вони заспокоять і захистять. Маленькі діти дуже залежні від батьків, особливо вночі, коли їх так лякає темрява. Тому ваша дитина хоче переконатися, що батьки про нього подбають. Що їм можна сліпо довіритися в скрутну хвилину. Так що мова тут не про ваше терпіння, а про вашу здатність відгукнутися, втішити і заспокоїти.

Отже, до описаної ситуації треба підходити спокійно, терпляче і, найголовніше, з любов’ю. Саме любові найбільше потребує ваша дитина. В цьому наше завдання як батьків, в цьому ключ до счастя. Діло не в жадобі, незручність, маніпуляціях або хитрості. Все набагато глибше. Склянка води – це лише привід.

Не забувайте на ніч обійняти і поцілувати дитину. Ніжність і тепло дуже важливі для неї. Наші діти повинні знати, що ми завжди поряд. Вони хочуть відчувати цей комфорт, цю впевненість, що на батьків завжди можна розраховувати. Так буде не завжди, так що давайте дамо їм це, поки можемо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, пити, сон, перед сном


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому діти не розуміють математику?

Дитина | 06:20, 02.03.2021

Фахівці розповіли, чому дітям важко даються точні науки.

Дефіцит заліза: перші симптоми

Мама | 10:30, 01.03.2021

Одним із симптомів дефіциту заліза в організмі може бути дивний гастрономічний потяг до речей, що не належать до їжі.

Червоні родимки: чи варто непокоїтись?

Мама | 14:00, 28.02.2021

Ангіоми насправді не є родимками.

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть б

Як маленькі діти переносять переліт

Дитина | 05:00, 28.02.2021

Довгий переліт з дитиною — випробування не стільки для батьків, скільки для оточуючих: немовлята не завжди добре переносять зліт і посадку та можуть бути досить шумними під час польоту.

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: