Як не пропустити хвороби серця у дітей

Adoption
Date
  • 176 Переглядів
Більшість з цих хворіб можна виявити ще на стадії вагітності мами.

0250_serue_dit.jpg (27.67 Kb)

Проблеми з серцем у більшості населення асоціюються з віковими змінами і старінням, і далеко не всі батьки готові вчасно вивідати перші симптоми хвороби у дитини.

На що треба звернути увагу:

1. Вроджені вади серця можна виявити ще в утробі, для цього потрібно регулярно відвідувати лікаря і робити УЗД, скринінги. Також УЗД потрібно періодично робити малюкові після народження, хоча б раз в декілька років.

2. Вади серця можу оперувати як відразу після народження, так і через кілька місяців або років. Рішення про це приймає лікар.

3. Хвороби серця можуть протікати безсимптомно, але приводити до летального результату. До таких належить пролапс мітрального клапана. У дітей він зустрічається досить рідко, але все-таки буває. Діагностується по УЗД.

4. ГРВІ може давати дитині ускладнення на серце. Тому в перебіг хвороби важливо дотримуватися постільного режиму, а якщо по закінченні 7 днів слабкість і млявість залишаються, то показати його лікаря і зробити УЗД серця.

5. Спорт в помірних кількостях повинен бути в житті дитини, якщо немає вже діагностованих протипоказань. У спортивних секціях здоров'я дітей повинен періодично перевіряти спортивний лікар.

6. У підлітків можуть бути помилкові підозри на серцеві патології. Виникають вони через нерівномірність активного зростання серця, що призводить до шумів в серці. Іноді вони проходять самі, але важливо не ігнорувати скарги дитини: слабкість в ногах, голодні болі і т.п. Якщо скарги зберігаються тривалий час - потрібна консультація кардіолога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяче здоров'я, дитячі хвороби, хвороби серця, хвороби, хвороби серця і судин, як розпізнати хворобу серця, здоров'я дітей, дитина, серце, вади серця, кардіолог, спорт, секції спорту, лікар, узд, вагітність, скринінг


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити с

Вальгусна деформація стопи у дітей

Дитина | 08:30, 04.12.2021

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити стан дискомфорту та болю у малюка?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: