Група крові і характер: як це впливає на життя малюка?

Adoption
Date
  • 1307 Переглядів
Характер людський - алмаз з безліччю граней. Група крові - одна з граней, яка «підсвічувє» індивідуальність. Груп крові всього чотири, вони однакові для всіх рас, передаються у спадок, не змінюються до кінця життя, не залежать від статі. Очевидно, що ця характеристика є найбільш древньою для людства, сформувалася в процесі еволюції і впливає на ряд фізіологічних і психологічних процесів. У тому числі в якійсь мірі група крові визначає наші нахили, уподобання, характер. Не може бути! - скажете ви. Вся справа в клітинній пам'яті крові. Вона записала і зберігає риси древніх людей, які пройшли чотири етапи еволюції, стільки ж, скільки груп крові.

8818_a-138.jpg (15.9 Kb)

Активним і глибоким вивченням цього питання зайнялися японці, як нація, дбайливо зберігає зв'язок часів і традицій. Групи крові на кшталт каст, а кастовість досі характерна японському суспільству. Вчені дослідники більше мільйона жителів японських островів, проаналізували дані і гіпотеза підтвердилася.

Вважається, що носіями I (0) групи крові були неандертальці. Вони полювали і постійно були змушені освоювати і завойовувати нові території. Без сміливості і цілеспрямованості тут не обійтися.

Сучасні люди з I (0) групою крові відрізняються міцним здоров'ям, лідерськими «пробивними» якостями, напором, сильною волею. При цьому вони стресостійкі і швидко відновлюють сили. Ревнощі, метушливість, надмірна амбітність і безкомпромісність входять в число їх недоліків. Як і далекі предки-мисливці, сучасні володарі I (0) групи крові зберегли в собі якості, необхідні для успішного полювання: витривалість, спритність, силу (в прямому і переносному сенсі), віру в себе, запал переслідування. При вигляді мети (видобутку) вони пожвавлюються, спонтанно приходить розуміння послідовності та своєчасності дій.

На другому етапі еволюції при переході від добування їжі полюванням і збиранням до землеробства з'явилася II (А) група крові. Вимушене розселення людства на нових територіях і освоєння нових видів їжі призводило до сутичок з новими видами інфекцій, протистояння яким і змінювало склад крові.

Володарі II (А) групи крові максималісти-перфекціоністи, націлені на вдосконалення навколишнього простору, упорядкування процесів, розробку технологій і збір врожаю. Прагнення до гармонії і порядку у них «в крові», для цього прикладається багато зусиль: вони старанні, сумлінні, обов'язкові. При цьому дуже чутливі, важко розслабляються, можуть тривалий час перебувати в стані сильного стресу, якщо того вимагають обставини. Дуже вперті в досягненні своїх цілей. Ці люди самою природою пристосовані для вирішення довгострокових завдань, що вимагають ретельного і скрупульозного підходу.
Третій етап еволюції приніс третю хвилю мутації крові. Кочевництво - величезна міграція і змішання рас з африканського континенту до Європи, Азії, Північної та Південної Америки - призвело до появи III (С) групи крові. Цілком закономірно, що кочівники не могли собі дозволити прикипати серцем до людей і місць. І клітинна пам'ять III (В) групи крові містить генетичні «повідомлення» про це.

Носії III (В) групи крові відрізняються незалежністю, винахідливістю і самостійністю. За своєю суттю - це індивідуалісти з надзвичайно розвиненою уявою та інстинктом самозбереження. Їхні предки вживали за рахунок вражаючої пристосовності до обставин, клімату, нових територіях, нових проблем і випробувань. Ці якості властиві людям з III (С) групою крові і сьогодні. Вони не приховують своїх особистих інтересів і схильні поводитись так, як подобається або вигідно їм.

Четвертий (сучасний) етап еволюції призвів до змішання всіх трьох груп, в результаті чого виникла IV (АВ) група крові.

Не випадково вона з'явилася пізніше за інших (менш 1000 років тому), коли умови життя стали комфортнішими і безпечнішими. Імунітет у представників цієї групи більш вразливий, ніж у всіх інших. До них легко чіпляються віруси, опірність організму невисока. Ці люди володіють такою якістю, як загадковість, вони привабливі для оточуючих, оскільки дуже привабливі і наділені особливою чуттєвої харизмою. Їх інтереси лежать духовних сферах.

Люди з І (0) групою крові добре поєднуються з людьми ІІ (А) і ІІІ (В) групами. Це найпоширеніша група крові на планеті.

Для людей з ІІ (А) групою крові підходять всі групи, крім IV (АВ). Представників цієї групи трохи менше, ніж з І (0) групою крові. Однак носії групи ІІ (А) RPh (-) займають друге місце по рідкості після IV (АВ) RPh (-).

Представники ІІІ (В) групи сумісні з людьми І (0) і IV (АВ) групи. Їх ще менше, ніж I (0) і II (А), але серед них найбільше мільйонерів і мільярдерів. Підприємництво у них від природи.

Люди з IV (АВ) групою крові добре ладнають з носіями своєї групи крові і ІІІ (В) групи. Це найрідкісніша група крові на планеті.

До сих пір людина таїть в собі безліч загадок. Спроба встановити зв'язок між групою крові і характером - одна з теорій, яку можна взяти до уваги, а можна відкинути. Вирішувати вам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні відносини, сімейна психологія, соціоніка, щасливі батьки, діти, група крові, резус фактор, група, кров, лімфа, емоції, характер, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

В наш час і чоловіки, і жінки все частіше вступають у шлюб після 30 років, а то і взагалі не пов'язують себе формальними зв'язками. І це абсолютно нор

Чим пізніше ви станете татом, тим краще буде для вашої дитини - медики

Плануємо дитину | 08:30, 27.02.2024

В наш час і чоловіки, і жінки все частіше вступають у шлюб після 30 років, а то і взагалі не пов'язують себе формальними зв'язками. І це абсолютно нормально. А вже рішення народити дитину і зовсім вимагає зваженого і відповідального підходу.

Поява дитини на світ в певний період року зовсім не випадковість. Спираючись на місяць народження вашої дитини, можна багато чого розповісти про те, я

Характер дитини за місяцем її народження

Дитина | 07:40, 27.02.2024

Поява дитини на світ в певний період року зовсім не випадковість. Спираючись на місяць народження вашої дитини, можна багато чого розповісти про те, якою в майбутньому буде її характер і ставлення до життя в цілому.

У питаннях виховання дітей підходи батьків різняться. Хтось вважає, що його дитині дозволено все і навіть більше, інші, навпаки, у всьому її обмежують

У яких батьків найчастіше ростуть діти зі зразковою поведінкою?

Сімейні справи | 06:20, 27.02.2024

У питаннях виховання дітей підходи батьків різняться. Хтось вважає, що його дитині дозволено все і навіть більше, інші, навпаки, у всьому її обмежують, треті намагаються вибудовувати дружні відносини. А четверті взагалі замінюють виховання дитини її

Існують рослини, які чудово очищають повітря і борються зі шкідливими токсинами. Такі квіти фахівці рекомендують розташовувати у дитячій кімнаті, оскі

5 рослин, які варто поставити у дитячій кімнаті

Дитина | 01:20, 27.02.2024

Існують рослини, які чудово очищають повітря і борються зі шкідливими токсинами. Такі квіти фахівці рекомендують розташовувати у дитячій кімнаті, оскільки це позитивно позначається на здоров'ї дитини.

Характер японців захоплює весь світ. Всі ми бачили, з якою стійкістю вони зустрічають навіть жахливі випробування. Ці люди ні за яких обставин не втра

Чому японські діти слухняні і ніколи не істерять?

Дитина | 00:30, 27.02.2024

Характер японців захоплює весь світ. Всі ми бачили, з якою стійкістю вони зустрічають навіть жахливі випробування. Ці люди ні за яких обставин не втрачають самовладання і почуття спільності. А ще вони відомі великою повагою до оточуючих і неймовірною


Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки

Чому діти сплять довше, ніж дорослі?

Дитина | 15:41, 26.02.2024

Дослідження показало, що роль сну для людини різко змінюється у два з половиною роки. До цього віку такий відпочинок необхідний, щоб будувати зв'язки між нейронами всередині мозку, тому маленьким дітям потрібно більше часу на сон, ніж дорослим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: