5 жіночих імен-оберегів: як назвати дівчинку, щоб вона була щаслива

Adoption
Date
  • 1413 Переглядів
З давніх часів ім'я людини вважалося сильним оберегом. Немає більш часто вживаного в нашому житті слова, ніж ім'я. Тому його потрібно вибирати правильно. Які ж є сильні жіночі імена?

5406_imena_oberegi.jpg (27.05 Kb)

1. Ганна
Це ім'я означає «милість Божа». Не дивно, що Анни ходять під покровом і милістю Всевишнього.

2. Агнеш
У нас це ім'я не дуже популярне. А в сусідній Польщі Агнеш дуже багато. І не дарма. Ім'я дуже сильне. Воно означає «володіє вогненною силою». Таке ім'я є сильним оберегом для дівчинки.

3. Божена
Ще одне дуже сильне ім'я, яке означає «обдарована Богом». Такі дівчатка виростають в сильних рішучих жінок, і сам Господь їм допомагає по життю.

4. Дарія
Слов'янське ім'я, яке означає «обдарована». Талантів у такої дівчинки хоч відбавляй. І вона вміло ними користується.

5. Ірина
Це ім'я означає «мир і спокій». Такі дівчатка правда володіють мирною вдачею, а їхнє життя буде тихим і розміреним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: планування вагітності, дочка, щастя, сильні жіночі імена, життя, ім'я людини, ім'я


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Важливі уроки від мами дорослій доньці

Дитина | 08:30, 05.12.2021

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Коментарі до новини

 Коментує: TUMAN  | 24.10.2021 - 02:11
Є питання щодо правильності вжитку імені ДАвЯ. Вірніш, такої форми українського (???) правопису як "Дар'я") В офіційних метриках та паспортах, які є видані відповідними держорганами України, слід виключно вживати такі варіанти: Дарія, Дарина, Одарка. У всякому випадку, аж ніяк НЕ "Дар'я", що є транслітерацією графічними символами української мови вимови російською - ДАРЬЯ [дар'йа] і, отже, не є притаманним для власне українського варіанту - "Дарія".

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: