Розлад аутичного спектру в дитини

Adoption
Date
  • 664 Переглядів
Розлад аутичного спектру (РАС) — це неврологічний розлад розвитку, який починається в ранньому дитинстві і триває протягом усього життя людини. Це впливає на те, як людина діє та взаємодіє з іншими, спілкується та навчається. Він включає в себе те, що раніше називали синдромом Аспергера і поширені порушення розвитку.

35_img-1519863656.jpg (39.05 Kb)


Захворювання називається розладом «спектру», оскільки люди з РАС можуть мати ряд симптомів. Люди з РАС можуть мати проблеми з розмовою, або вони можуть не дивитися вам в очі, коли ви з ними розмовляєте. Вони також можуть мати обмежені інтереси та повторювану поведінку. Вони можуть витрачати багато часу на те, щоб навести порядок, або вони можуть повторювати те саме речення знову і знову. Часто може здатися, що вони перебувають у своєму «власному світі».

Під час оглядів дитини медичний працівник повинен перевірити розвиток вашої дитини. Якщо є ознаки РАС, вашій дитині буде проведено комплексне обстеження. Воно може включати групу спеціалістів, які проводять різні тести та оцінки для постановки діагнозу.

Причини РАС не відомі. Дослідження показують, що як гени, так і середовище відіграють важливу роль.

Симптоми РАС в дитини:

Уникає або не підтримує зоровий контакт.
До 9 місяців не реагує на ім'я.
Не показує емоцій на обличчі, таких як щасливий, сумний, злий і здивований до 9-місячного віку.
До 12 місяців не грає в прості інтерактивні ігри на кшталт ліплення пасочки в пісочниці.
До 12 місяців використовує мало жестів або зовсім не використовує (наприклад, не махає на прощання).
До 15 місяців не ділиться інтересами з іншими (наприклад, показує вам предмет, який подобається).
Не помічає, коли інші ображаються або засмучені до 24-місячного віку.
Не помічає інших дітей до 36 місяців.
Не видає себе за когось іншого, як учитель чи супергерой, під час гри до 48 місяців.
До 60 місяців не співає, не танцює.

На даний момент не існує єдиного стандартного лікування РАС. Існує багато способів збільшити здатність вашої дитини рости та опановувати нові навички. Ранній початок терапії може привести до кращих результатів. Лікування включає поведінкову та комунікативну терапію, навчання навичкам та ліки для контролю симптомів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аутизм, розлад, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, місяців, можуть, дитини, показує, іншими, місячного, використовує, симптомів, помічає


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: