Розлад аутичного спектру в дитини

Adoption
Date
  • 509 Переглядів
Розлад аутичного спектру (РАС) — це неврологічний розлад розвитку, який починається в ранньому дитинстві і триває протягом усього життя людини. Це впливає на те, як людина діє та взаємодіє з іншими, спілкується та навчається. Він включає в себе те, що раніше називали синдромом Аспергера і поширені порушення розвитку.

35_img-1519863656.jpg (39.05 Kb)

Захворювання називається розладом «спектру», оскільки люди з РАС можуть мати ряд симптомів. Люди з РАС можуть мати проблеми з розмовою, або вони можуть не дивитися вам в очі, коли ви з ними розмовляєте. Вони також можуть мати обмежені інтереси та повторювану поведінку. Вони можуть витрачати багато часу на те, щоб навести порядок, або вони можуть повторювати те саме речення знову і знову. Часто може здатися, що вони перебувають у своєму «власному світі».

Під час оглядів дитини медичний працівник повинен перевірити розвиток вашої дитини. Якщо є ознаки РАС, вашій дитині буде проведено комплексне обстеження. Воно може включати групу спеціалістів, які проводять різні тести та оцінки для постановки діагнозу.

Причини РАС не відомі. Дослідження показують, що як гени, так і середовище відіграють важливу роль.

Симптоми РАС в дитини:

Уникає або не підтримує зоровий контакт.
До 9 місяців не реагує на ім'я.
Не показує емоцій на обличчі, таких як щасливий, сумний, злий і здивований до 9-місячного віку.
До 12 місяців не грає в прості інтерактивні ігри на кшталт ліплення пасочки в пісочниці.
До 12 місяців використовує мало жестів або зовсім не використовує (наприклад, не махає на прощання).
До 15 місяців не ділиться інтересами з іншими (наприклад, показує вам предмет, який подобається).
Не помічає, коли інші ображаються або засмучені до 24-місячного віку.
Не помічає інших дітей до 36 місяців.
Не видає себе за когось іншого, як учитель чи супергерой, під час гри до 48 місяців.
До 60 місяців не співає, не танцює.

На даний момент не існує єдиного стандартного лікування РАС. Існує багато способів збільшити здатність вашої дитини рости та опановувати нові навички. Ранній початок терапії може привести до кращих результатів. Лікування включає поведінкову та комунікативну терапію, навчання навичкам та ліки для контролю симптомів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аутизм, розлад, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, місяців, можуть, дитини, показує, іншими, місячного, використовує, симптомів, помічає


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: