Коли діти повинні починати повзати, ходити та говорити?

Adoption
Date
  • 4036 Переглядів
Немовлята, як і дорослі, значно відрізняються за своїми здібностями. Немає двох дітей, які починають повзати, ходити або говорити в одному віці, навіть якщо вони члени одної сім’ї.

Кожна дитина розвивається в індивідуальному темпі, хоча більшість дітей потрапляє в певний діапазон для досягнення віх розвитку. Якщо ваша дитина не відповідає загальним рекомендаціям, поговоріть зі своїм лікарем, але не панікуйте; невеликий відсоток абсолютно нормальних дітей робить щось раніше чи пізніше, ніж більшість.

5070_reb-nachp-plas.jpg (23.27 Kb)

Повзання
Вік, у якому діти повзають, різний, а також спосіб, який вони обирають. Деякі повзають навколішки. Деякі не ставлять коліна на підлогу, а рухаються, як краби, на руках і ногах.

Деякі немовлята ніколи не повзають, але вирішують кататися або ковзати по підлозі попою. Діти часто повертаються назад, перш ніж піти вперед. Більшість починає повзати між 6 і 10 місяцями.

Оскільки більшість немовлят проводять мінімум часу на животі, багато хто ніколи не повзає або починає повзати пізніше. Якщо ваша дитина не освоїла певний тип рухливості до 1 року, поговоріть зі своїм лікарем.

Ходьба
Більшість немовлят починають ходити у віці від 9 до 16 місяців, при цьому 50 відсотків починають ходити до 12 місяців. Більшість дітей спочатку ходять, тримаючись за опору, а потім переходять до бажання ходити, тримаючи вас за руки, етап, який може бути дуже важким для батьків. Після цього ваша дитина може захотіти ходити, тримаючись лише за один ваш пальчик для рівноваги. Люди, які рано почали ходити, можуть бути мотивованими, тоді як ті, хто пізно пішов, можуть мати більш обережний погляд на життя.

[b]Говоріння[/b
12-місячна дитина зазвичай вимовляє одне-два слова, але впізнавати їх можуть лише батьки.

До 18 місяців дитина говорить від 5 до 20 слів.

У віці від 1 до 2 років більшість може скласти речення з двох слів, а від 3 до 4 років багато дітей знають і використовують близько 1000 слів. Ознаки, які вимагають поговорити з лікарем, включають відсутність використання жестів, таких як махання рукою на прощання, до 12 місяців, відсутність імітації звуків до 18 місяців і відсутність спонтанного вимовляння слів або фраз у 2 роки. Незвичайний тон голосу, наприклад, хрипкий або важкий для розуміння мови, також вимагає оцінки. Ви повинні розуміти приблизно 50 відсотків того, що ваша дитина говорить до 2 років, і 75 відсотків до 3 років.

Оскільки багато цілком нормальних дітей не вписуються в часові рамки, не думайте, що щось не так, якщо ваша дитина не входить у «нормальний» діапазон. Але нехай ваша дитина обстежиться, оскільки раннє втручання може допомогти, якщо у неї справді спостерігаються затримки розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, ходити, можуть, Більшість, місяців, повзають, повзати, більшість, немовлят, починають


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: