Симптоми ОКР у дітей раннього віку

Adoption
Date
  • 1240 Переглядів
Обсесивно-компульсивний розлад, або ОКР, є тривожним розладом. Діти з ОКР відчувають потребу вжити заходів, намагаючись впоратися з тривогою, викликаною мимовільними страхами, думками та ідеями. Незважаючи на те, що страх і занепокоєння поширені в дитинстві, це може стати проблематичним, коли ці занепокоєння заважають здатності брати участь у нормальній поведінці, яка відповідає віку. Приблизно одна з 200 дітей страждає на ОКР, і симптоми ОКР можуть виникнути вже у віці 3 років. Раннє виявлення цих симптомів і лікування може допомогти вашій дитині жити щасливим і здоровим дитинством.

7327_obsessyvno-kompulsyvnye-rasstrojstva.jpg (26.2 Kb)

Секвенування
Малюки часто групують і сортують іграшки, щоб розпізнавати подібності та відмінності та впорядковувати свій світ. Коли спроби дитини організувати стають способом управління страхами чи тривогами та заважають іншим заняттям, тоді може виникнути ОКР. Малюки з ОКР часто дотримуються жорстких правил порядку чи послідовності та засмучуються, коли виникають перешкоди. Наприклад, дитині з ОКР, можливо, доведеться одягати одяг у певному порядку, і вона стає помітно занепокоєною, пропускаючи «кроки». Малюки з ОКР, які достатньо дорослі, щоб рахувати, можуть перераховувати надмірно і часто мають одержимість точністю, як це можна побачити на прикладі малюка, якому потрібно, щоб у його кімнаті все було розміщено «саме так».

Повторення слів
Малюки з ОКР часто відчувають потребу повторювати звуки, слова чи навіть музику, яку вони сказали чи почули. Крім того, вони часто задають одне й те саме запитання, часто в надії почути ту саму відповідь.

Занепокоєння
Занепокоєння у малюка можуть виявлятися через страх, що він або його близька людина зазнає шкоди. У них можуть виникати неодноразові сумніви і вони постійно запитують батьків, наприклад, чи замкнені двері. З віком ця дитина може перерости в одержимість мікробами, брудом і зараженням, що можна побачити у дитини, якій необхідно багаторазово мити руки, перш ніж вийти з ванної кімнати.

Фізичні захворювання
Діти з ОКР можуть скаржитися на болі в животі та головні болі. Це може бути пов’язано зі стресом, спричиненим тривогою, пов’язаною з ОКР, та/або поганим сном, спричиненим ірраціональними страхами протягом ночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, Малюки, страхами, побачити, порядку, виникнути, малюка, дитини, заважають, окр


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: