Коли припинити сповивати дитину?

Adoption
Date
  • 156 Переглядів
Сповивання новонародженого – це проста батьківська навичка, яка значно полегшує ваше життя. Загорніть свій маленький оберемок радості і ви можете революціонізувати дитячий сон у своїй родині. Але все хороше колись закінчується, включаючи ваш секретний трюк, як заспокоїти дитину. Знання, коли припинити сповивання, є важливою частиною безпеки сну дитини.

7327_kak-pelenat-novorozhdennogo-tehniki-i-sposoby-poshagovo-s-video-1d17d60.jpg (18.02 Kb)

Сповивання – це особливий спосіб щільного загортання дитини в ковдру з ручками і ніжками, заправленими в м’який теплий кокон. Малюки люблять затишок сповивання. Це трохи схоже на утробу матері з теплим, безпечним середовищем, яке допомагає заспокоїти багатьох немовлят. Сповивання також може запобігти тому, щоб ваш малюк здригнувся під час сну, що може означати довші перерви між пробудженнями.

При правильному виконанні сповивання може бути безпечним способом заспокоїти новонароджених. Виконайте такі дії, щоб безпечно сповивати дитину:

Покладіть тонку квадратну ковдру на підлогу або іншу плоску поверхню так, щоб ковдра була під кутом, щоб вона виглядала як ромб.
Зігніть трохи верхнього кута до центру, щоб створити прямий край.
Акуратно покладіть дитину на ковдру обличчям догори, щоб її шия була на одній лінії з верхнім прямим краєм.
Притисніть праву руку дитини (мається на увазі рука справа, коли ви дивитесь обличчям до дитини) обережно вниз до правого боку, щоб рука була прямою. Підніміть правий кут ковдри та оберніть його поперек тіла дитини так, щоб ковдра закривала праве плече, але не обличчя. Заправте куточок ковдри під її лівий бік навколо області тулуба.
Підніміть нижній кут ковдри, щоб накрити ніжки новонародженого, і заправте кут за ліве плече. Залишити ніжки трохи вільними, щоб ваша дитина все ще могла згинати коліна та злегка рухати ніжками.
Опустіть ліву руку дитини до лівої сторони тіла. Потягніть лівий кут ковдри через її тіло, заправивши його з лівого боку, щоб вона щільно прилягала.

Коли варто припинити сповивання

Зазвичай немовлята починають навмисно кататися приблизно у віці 4 місяців, хоча деякі діти досягають цієї віхи раніше чи пізніше. Якщо малюк рано почав перевертатися, негайно припиніть сповивання. Перекочування під час сповивання дуже небезпечне, тому ви хочете відмовитися від сповивання дитини задовго до початку сповивання.

У міру того, як новонароджені стають старшими, рефлекс здригання, який часто може їх пробудити, починає слабшати, поки не зникає у віці від 3 до 6 місяців. Приблизно до 2 місяців рефлекс лякання у вашої дитини, ймовірно, слабший, ніж у новонародженого, тому сповивання не є таким необхідним, щоб запобігти такому ляканню. Два місяці – це також час, коли діти вчаться самостійно заспокоюватися, що полегшує засинання без сповивання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, сповивання, дитини, заспокоїти, ковдри, дитину, новонародженого, припинити, Сповивання, ковдру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Загальні правила для всіх:- фізичне охолодження – роздягти людину, не потрібно гріти їй ноги та руки та вдягати теплі шкарпетки; дайте можливість тілу

Як швидко знизити температуру дітям, дорослим і вагітним?

Профілактика і лікування | 08:00, 06.02.2023

Загальні правила для всіх:- фізичне охолодження – роздягти людину, не потрібно гріти їй ноги та руки та вдягати теплі шкарпетки; дайте можливість тілу охолодитись- прохолодний душ або обгортування у мокре прохолодне простирадло ;- знизити температуру

Всесвітня організація охорони здоров’я розробила рекомендації щодо тривалості сну, фізичної активності, часу перед екранами та ігор з гаджетами.

Скільки рухатись, спати і дивитись мультфільми дітям до 5 років

Дитина | 07:00, 05.02.2023

Всесвітня організація охорони здоров’я розробила рекомендації щодо тривалості сну, фізичної активності, часу перед екранами та ігор з гаджетами.

Дослідники показали, що мікробіом грудного молока містить грибки. Кілька попередніх досліджень виявили бактерії в грудному молоці. Доведено, що певні

Мікробіом грудного молока містить дріжджі та грибки: як це впливає на немовлят?

Мама | 23:00, 04.02.2023

Дослідники показали, що мікробіом грудного молока містить грибки. Кілька попередніх досліджень виявили бактерії в грудному молоці. Доведено, що певні гриби та бактерії є важливими пробіотиками для здоров’я немовлят.

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дит

Чи є нежить протипоказанням для відвідування садочка чи школи? Пояснює МОЗ

Дитина | 08:00, 04.02.2023

Діти дошкільного та молодшого шкільного віку більш сприйнятливі до вірусних інфекцій та частіше хворіють на гострі респіраторні захворювання. Якщо дитина вакцинована відповідно до календаря профілактичних щеплень і навіть має додаткові щеплення, вона

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці,

Чому діти скаржаться на біль в ногах?

Дитина | 12:00, 03.02.2023

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці, литці). Явище виникає саме в стані спокою малюка, і попередньо дитина могла довго гуляти.

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе ї

Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Дитина | 00:30, 02.02.2023

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди оде

Заходи, які ви можете зробити після сексуального насильства

Консультації | 23:00, 01.02.2023

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди одержувача.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: