Коли припинити сповивати дитину?

Adoption
Date
  • 292 Переглядів
Сповивання новонародженого – це проста батьківська навичка, яка значно полегшує ваше життя. Загорніть свій маленький оберемок радості і ви можете революціонізувати дитячий сон у своїй родині. Але все хороше колись закінчується, включаючи ваш секретний трюк, як заспокоїти дитину. Знання, коли припинити сповивання, є важливою частиною безпеки сну дитини.

7327_kak-pelenat-novorozhdennogo-tehniki-i-sposoby-poshagovo-s-video-1d17d60.jpg (18.02 Kb)

Сповивання – це особливий спосіб щільного загортання дитини в ковдру з ручками і ніжками, заправленими в м’який теплий кокон. Малюки люблять затишок сповивання. Це трохи схоже на утробу матері з теплим, безпечним середовищем, яке допомагає заспокоїти багатьох немовлят. Сповивання також може запобігти тому, щоб ваш малюк здригнувся під час сну, що може означати довші перерви між пробудженнями.

При правильному виконанні сповивання може бути безпечним способом заспокоїти новонароджених. Виконайте такі дії, щоб безпечно сповивати дитину:

Покладіть тонку квадратну ковдру на підлогу або іншу плоску поверхню так, щоб ковдра була під кутом, щоб вона виглядала як ромб.
Зігніть трохи верхнього кута до центру, щоб створити прямий край.
Акуратно покладіть дитину на ковдру обличчям догори, щоб її шия була на одній лінії з верхнім прямим краєм.
Притисніть праву руку дитини (мається на увазі рука справа, коли ви дивитесь обличчям до дитини) обережно вниз до правого боку, щоб рука була прямою. Підніміть правий кут ковдри та оберніть його поперек тіла дитини так, щоб ковдра закривала праве плече, але не обличчя. Заправте куточок ковдри під її лівий бік навколо області тулуба.
Підніміть нижній кут ковдри, щоб накрити ніжки новонародженого, і заправте кут за ліве плече. Залишити ніжки трохи вільними, щоб ваша дитина все ще могла згинати коліна та злегка рухати ніжками.
Опустіть ліву руку дитини до лівої сторони тіла. Потягніть лівий кут ковдри через її тіло, заправивши його з лівого боку, щоб вона щільно прилягала.

Коли варто припинити сповивання

Зазвичай немовлята починають навмисно кататися приблизно у віці 4 місяців, хоча деякі діти досягають цієї віхи раніше чи пізніше. Якщо малюк рано почав перевертатися, негайно припиніть сповивання. Перекочування під час сповивання дуже небезпечне, тому ви хочете відмовитися від сповивання дитини задовго до початку сповивання.

У міру того, як новонароджені стають старшими, рефлекс здригання, який часто може їх пробудити, починає слабшати, поки не зникає у віці від 3 до 6 місяців. Приблизно до 2 місяців рефлекс лякання у вашої дитини, ймовірно, слабший, ніж у новонародженого, тому сповивання не є таким необхідним, щоб запобігти такому ляканню. Два місяці – це також час, коли діти вчаться самостійно заспокоюватися, що полегшує засинання без сповивання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, сповивання, дитини, заспокоїти, ковдри, дитину, новонародженого, припинити, Сповивання, ковдру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: