Коли міняти дитині пустушки?

Adoption
Date
  • 431 Переглядів
Важко мати багато улюблених типів пустушок вашої дитини. Немовлята часто впускають пустушку, і ви не можете просто запхнути брудну соску в рот дитини. Крім того, пустушки можуть загубитися під час прогулянок.

9625_c564d6e97428a60bf7511224d42a27.jpeg (51.79 Kb)


Пустушки, як правило, безпечні для вашої дитини, а якщо їх використовувати вночі, вони допомагають запобігти синдрому раптової дитячої смерті. Однак пустушка, яка використовується неправильно або зношена, становить небезпеку задухи. Замінюйте пустушки при перших ознаках старіння.

Пустушки бувають двох основних розмірів залежно від віку вашої дитини.

Коли вашій дитині виповниться 6 місяців, замініть усі ваші дитячі пустушки на ті, що підходять для дітей від 6 місяців. Шукайте цільні пустушки з м’якими сосками, які можна мити в посудомийній машині. Щиток пустушки має бути 3 см або більше та мати отвори для вентиляції.

До 6-місячного дня народження використовуйте пустушки, призначені для дітей віком до 6 місяців. Якщо ви використовуєте пустушку, яка занадто мала для вашої дитини, вона може нею вдавитися.

Слідкуйте за зносом пустушок. Замініть пустушку, якщо помітили зміну кольору, розриви або дірки. Перевірте, чи немає слабких місць у пустушці, особливо навколо основи соска. Слабке місце може спричинити відрив соска в роті дитини. Перевіряйте соски пустушок після миття та викидайте будь-яку пустушку, яка має липкий сосок після очищення.

Частота заміни пустушок залежить від того, як часто ними користується ваша дитина. Якщо ви даєте своїй дитині пустушку лише вночі, щоб запобігти синдрому раптової дитячої смерті, соски повинні прослужити довше, ніж якщо ви даєте своїй дитині пустушку вдень. Крім того, те, наскільки ваша дитина дійсно смокче пустушку, а не просто тримає її в роті, впливає на те, як довго вона прослужить.

Запасіться улюбленим типом пустушки вашої дитини, щоб у вас завжди була додаткова, коли її потрібно замінити. Якщо у вас є малюк, який особливо прив’язаний до своєї пустушки, подбайте про аксесуари його улюбленого кольору та викиньте старі соски, коли він не дивиться.

Майте під рукою чисту пустушку, коли ваша дитина впустить її на землю.

Для дитини молодше 6 місяців пустушку очистіть окропом або помийте в посудомийній машині. Коли дитина старше 6 місяців, можна промити соску у воді з милом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, місяці, пустушка, соска, дурачок, вік дитини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: