Побічні ефекти вакцин у 4-річних дітей

Adoption
Date
  • 1031 Переглядів
Майже кожні батьки стикалися з емоційним хвилюванням, яке виникає, коли їхній дитині потрібна вакцинація. Іноді дискомфорт не припиняється після закінчення вакцинації. Діти можуть відчувати низку побічних ефектів від звичайних щеплень, таких як підвищена температура та біль. У віці від 4 до 6 років діти зазвичай отримують додаткові дози кору, епідемічного паротиту та краснухи, вітряної віспи та поліомієліту. Побічні ефекти, пов’язані з вакцинами, як правило, легкі, і ризики для здоров’я майже завжди переважають над тимчасовими побічними ефектами.

67_6643_one_max.jpg (27.92 Kb)


АКДП
АКДП - це абревіатура від дифтерії-ацелюлярного кашлюку-правця. Ця вакцина захищає дітей від кашлюку, також відомого як нестримний кашель, який завдає шкоди слизовій оболонці дихальних шляхів. Більшість батьків визнають легкі побічні ефекти після вакцинації АКДП, такі як:

дратівливість,
лихоманка,
втрата апетиту,
втома,
невеликий набряк або почервоніння в місці ін’єкції.

Більш серйозні, але рідкісні побічні ефекти включають невтішний плач після отримання вакцини, а також судоми. Якщо це станеться, слід повідомити лікаря.

КПК
КПК – це комбінована вакцина проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. Ці захворювання, викликані вірусами, можуть призвести до серйозних захворювань. Можливі побічні ефекти, викликані вакциною КПК, включають лихоманку, висип, легкий біль у суглобах, фебрильні судоми та опухлі щоки. Батьки повинні спостерігати за ознаками тривалої лихоманки або незвичайної поведінки та звернутися до педіатра дитини, якщо побічні ефекти стануть надто серйозними.

Вітрянка
Педіатри рекомендують другу дозу вакцини проти вітряної віспи або вітряної віспи для дітей віком від 4 до 6 років. Незначні побічні ефекти, пов’язані з вакциною проти вітряної віспи, включають легке почервоніння або чутливість у місці ін’єкції, втому, лихоманку. Деякі діти мають висип протягом місяця після щеплення. Серйозні побічні ефекти, такі як алергічні реакції або фебрильні судоми, зустрічаються рідко.

Поліомієліт
Високоефективна інактивована поліомієлітна вакцина запобігає поліомієліту, вірусному захворюванню, яке може призвести до постійного паралічу. Побічні ефекти вакцинації проти поліомієліту включають легку хворобливість або почервоніння місця ін’єкції. Батьки можуть трохи полегшити стан, поплескавши місце ін’єкції прохолодною мокрою тканиною. Алергічні реакції на вакцину проти поліомієліту виникають рідко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, ефекти, побічні ефекти, вітряної, судоми, ін’єкції, почервоніння, вакцина, фебрильні, кпк, акдп, поліо, вітрянка


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, щ

Чи можна видаляти кутикулу у дитини?

Дитина | 07:40, 18.07.2024

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, що задерлася біля них, а почервоніння лікують знезаражуючою маззю. Але діти ростуть, і манікюр стає с

Від того, в якому настрої дитина зустріне ранок, залежить її поведінка протягом дня.

3 ритуали, які зроблять ранок немовляти по-справжньому добрим

Немовля | 06:20, 18.07.2024

Від того, в якому настрої дитина зустріне ранок, залежить її поведінка протягом дня.

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

5 важливих ознак готовності дитини до школи

Дошкільнята | 00:30, 18.07.2024

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

Ситуації, коли діти застуджуються, щойно встигнувши приїхати на море, — зовсім не рідкість, а причина цього ось у чому. Щоб пристосуватися до нових ум

Чому діти часто хворіють у перші дні відпустки?

Дитина | 17:00, 17.07.2024

Ситуації, коли діти застуджуються, щойно встигнувши приїхати на море, — зовсім не рідкість, а причина цього ось у чому. Щоб пристосуватися до нових умов (у тому числі і до незнайомих мікробів та вірусів), організму малюка потрібно 7-10 днів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: