Ознаки того, що ваша дитина - геній

Adoption
Date
  • 2297 Переглядів
Новоспечені батьки зазвичай вважають свою дитину обдарованою, але геніальна дитина — це рідкість. Якщо ваша дитина є однією з тих рідкісних людей з надзвичайним інтелектом, вона, ймовірно, почне проявляти ознаки рано в дитинстві. Однак пам’ятайте, що всі діти різні й розвивають навички й таланти у свій час.

2921_image_8.jpg (38.45 Kb)


Раннє досягнення віх
Дитина, яка робить усе рано, може бути обдарованою. Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина досягла більшості етапів розвитку набагато раніше своїх однолітків. Це стосується як навичок великих м’язів, таких як повзання та ходьба, так і навичок дрібних м’язів, таких як усмішка та хапання. Крім того, дивіться, щоб обдарована дитина заговорила раніше і складніше за своїх однолітків.

Високий інтерес до мови
Обдаровані діти раніше звертають увагу на мовлення, і зазвичай раніше говорять. Обдаровані немовлята часто виявляють рано інтерес до книжок і можуть сидіти спокійно та звертати увагу на історії до 6 місяців. У віці 14 місяців багато обдарованих дітей говорять реченнями з двох слів, і багато хто може розуміти голосові вказівки до 18 місяців.

Дитина має гарну пам'ять
Обдаровані діти часто вражають своїх батьків у ранньому віці тим, що вони пам’ятають зв’язки, які вони встановлюють. Наприклад, обдарована дитина може мати дивовижну здатність запам’ятовувати, де вона залишила улюблену м’яку тваринку, або здатна згадати, що її сік взяли із холодильника, і попросити соку в іншій ситуації, коли вона бачить холодильник, навіть якщо він виглядає інакше, ніж той, який є вдома.

Добре вирішення проблем
Обдарована дитина часто може вирішувати проблеми, які, здається, перевищують її вік.

Фокус
Обдаровані діти часто знаходять те, що їх цікавить, і здатні зосереджуватися на цьому протягом тривалого часу. Незалежно від того, чи це слухання історії чи опанування навичок.

Пильність
У дуже маленьких немовлят однією з перших ознак обдарованості є висока пильність і усвідомлення оточення. Обдарована дитина може рано встановлювати зоровий контакт з людьми та швидко зв’язувати голоси з людьми у своїй родині. Інколи обдарованих дітей можна вважати складними, оскільки вони можуть менше спати та бути більш чутливими до світла, текстур чи інших подразників навколишнього середовища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: геній, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, обдаровані, раніше, навички, місяці, обдарована дитина, інтерес, однолітки, ознаки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: