Ознаки високого IQ у малюків

Adoption
Date
  • 3482 Переглядів
З кожною новою віхою, яку досягає ваша дитина, ви можете ставати більш впевненим, що вона найрозумніша дитина, яку ви коли-небудь бачили. Хоча немає єдиного загальноприйнятого визначення «інтелекту», формальні вимірювання, такі як тестування на IQ, ставлять одних дітей вище за інших за їхніми когнітивними здібностями. Однак, якщо дитина має посередню здатність розуміти концепції та розв’язувати проблеми, це не обов’язково означає, що вона не обдарована іншими способами. Розпізнавання ознак високого IQ, крім розпізнавання ознак обдарованості, може допомогти вам розвивати індивідуальні таланти вашої дитини.

19_ca4f37fcc76d350099db9bc37e10f5e6.jpeg (13.34 Kb)

Обдарованість проти IQ
Дитина може мати виняткові здібності в одній чи багатьох сферах, які можуть бути широкими, наприклад лідерство чи творче мислення, або дуже специфічними, наприклад, здібності до математики чи природничих наук. IQ дитини — це не те саме, що обдарованість, оскільки тест IQ — це лише спосіб оцінити або спостерігати за вродженими здібностями дитини. По суті, високий IQ може бути лише однією з ознак того, що обдарованість існує.

Тестування IQ у маленьких дітей
Дітям віком до 3 років зазвичай не проводять тести на здібності та IQ, а результати тесту для дітей віком від 3 до 5 років можуть коливатися від тесту до тесту. Крім того, показники IQ не такі, як раніше. У минулому діти з показником IQ понад 130 вважалися обдарованими, тоді як зараз IQ є лише одним із багатьох факторів, які сприяють позитивному визначенню обдарованості. Наприклад, тестувальник може також попросити вчителів і батьків описати власні враження від дитини.

Ознаки обдарованості
Ваша дитина може бути обдарованою, якщо вона: має особливий талант, наприклад гострі художні здібності; говорить чіткіше або має більший словниковий запас, ніж діти її віку; досягає інших етапів розвитку, випереджаючи своїх однолітків; незмінно цікава і ставить багато питань; або має жваву уяву та здатна з легкістю запам’ятовувати випадкові факти. Вона також може бути надзвичайно активною та захопленою своїми інтересами, але не гіперактивною з коротким проміжком уваги.

Емоційні ознаки обдарованості
Іноді обдаровані діти мають проблеми зі своїми однолітками. Коли обдарований малюк вступає до дошкільного закладу, він може відчувати себе замкнутим або ізольованим, якщо відчуває, що він відрізняється від своїх однолітків, що може призвести до знущань. Якщо ваш малюк обдарований, ви також можете помітити, що він постійно розчарований через нездатність фізично чи вербально встигати за своїми швидкими думками.

Отримання діагнозу
Незважаючи на те, що більшість дітей не потребують перевірки на обдарованість перед тим, як вони вступлять до початкової школи, ви можете подумати про те, щоб відвести свою дитину до психолога, якщо їй здається, що їй нудно в дошкільному закладі або якщо вона відчуває емоційні або соціальні труднощі. Поговоріть з учителем або педіатром вашої дитини, щоб отримати направлення до дитячого психолога, який може провести відповідне оцінювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, обдарований, здібності, обдарованість, IQ


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Діти і вчителі, які пов'язані кровною спорідненістю, знаходяться на очах у всієї школи. Усі учні і вчителі знають про це. Навіть у великій школі прихо

Чому діти вчителів мають кращу успішність в школі?

Дитина | 06:20, 01.03.2024

Діти і вчителі, які пов'язані кровною спорідненістю, знаходяться на очах у всієї школи. Усі учні і вчителі знають про це. Навіть у великій школі приховувати довго не вийде.

Яйця — корисні продукти, вживання яких необхідне для правильного розвитку і зростання дитини. Мікроелементи і вітаміни, що містяться у них, зміцнюють

Чому дітям корисно вживати яєчний жовток, а не білок?

Дитяче харчування | 01:20, 01.03.2024

Яйця — корисні продукти, вживання яких необхідне для правильного розвитку і зростання дитини. Мікроелементи і вітаміни, що містяться у них, зміцнюють кістки, допомагають роботі щитоподібної залози. Але, з іншого боку, вони викликають сильну алергію.

А ви вмієте видобувати музику з інструментів?

Україна має рекорд. Наймолодша виконавиця традиційного джазу

Дитина | 23:00, 29.02.2024

А ви вмієте видобувати музику з інструментів?

Клінічний психолог Барбара Марквей розповідає, як реагувати, якщо дитина не у захваті від школи.

З яких причин дитина не хоче йти до школи?

Навчання | 14:50, 29.02.2024

Клінічний психолог Барбара Марквей розповідає, як реагувати, якщо дитина не у захваті від школи.

Відповідальні батьки намагаються дати своїй дитині найкраще: балують солодощами, наймають репетиторів, а за хороші оцінки заохочують дорогими гаджетам

Про що можна розповісти доньці, поки вона не подорослішала?

Мама | 12:10, 29.02.2024

Відповідальні батьки намагаються дати своїй дитині найкраще: балують солодощами, наймають репетиторів, а за хороші оцінки заохочують дорогими гаджетами та іграшками. Але навіть надмірна турбота не вбереже дитину від перспективи опинитися віч-на-віч з

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Бути поруч з дитиною важливо для її розвитку - медики

Розвиток дитини | 11:20, 29.02.2024

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи

5 причин, через які мами воліють спати з немовлям, а не з чоловіком

Мама | 10:30, 29.02.2024

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи завжди причина криється тільки у малюкові?!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: