Які ліки не можна давати дітям до 5 років

Adoption
Date
  • 649 Переглядів
Дитинство - це період розвитку, коли організм ще не повністю сформований. Тому, призначення ліків для дітей потребує особливої уваги та обережності. Існує безліч препаратів, які не можна призначати дітям до 5 років. У цій статті ми розглянемо деякі з них.

7217_100953.jpg (44.66 Kb)

Аспірин. Аспірин може призвести до розвитку синдрому Рея (гостре ураження мозку і хвороби). Цей препарат заборонений дітям до 18 років, особливо при захворюваннях, пов'язаних з інфекцією. Для зниження температури у дітей до 5 років краще використовувати інші засоби, такі як парацетамол.

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). Ці ліки, такі як ібупрофен, диклофенак, не потрібно використовувати для лікування дітей до 5 років. Вони можуть викликати ускладнення шлунково-кишкового тракту та інші проблеми.

Противірусні ліки. Більшість противірусних ліків не призначені для дітей до 5 років. Їх використання може бути небезпечним, після чого дитяча імунна система, яка ще не повністю сформована, може давати збої.

Кодеїн. Кодеїн є опіатом, який може призвести до сильного пригнічення дихання, особливо у дітей до 5 років. Це може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям, тому лікарі не рекомендують кодеїн дітям до 5 років. Крім того, кодеїн може бути відповідальним за негативний вплив на центральну нервову систему дитини.

Тетрациклін. Тетрациклін може бути небезпечним для дітей до 8 років, бо призвести до пошкодження зубів через їх неправильний розвиток. Якщо необхідне антибіотичне лікування, лікар може порадити інший препарат.

Антидепресанти. Більшість антидепресантів не призначають дітям до 18 років, оскільки вплив антидепресантів на здоров'я та розвиток дітей не повністю вивчений. Винятком може бути окремий випадок, коли лікар призначає антидепресанти важкохворим дітям, які потребують такого лікування.

Антибіотики при ГРВІ. Антибіотики призначені для лікування бактеріальних інфекцій. Однак, вони не повинні використовуватися для лікування вірусних інфекцій, особливо для лікування дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, лікування, кодеїн, здоров'я, Тетрациклін, препарат, антидепресанти, діти, ліки, нпзп, аспірин, антибіотики, противірусні


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: