Як лікувати поліпи в дитини?

Adoption
Date
  • 298 Переглядів
Поліпи в дитини - це не зовсім рідкісне явище. Поліпи - це вирости на слизовій оболонці носа або горла. Поліпи можуть виникнути в результаті запалення, алергій, генетичної схильності або через часті захворювання верхніх дихальних шляхів.

7338_shutterstock_1801602787-1.jpg (45.01 Kb)

Симптоми поліпів у дитини можуть бути дуже різними: наявність відносно легкого нежитю, важкого носового набряку або важкість з диханням, недостатній сон, апное сну, втрата нюху та нездужання в цілому. У деяких дітей, особливо у маленьких дітей, можуть бути проблеми з годуванням і диханням.

Якщо ваша дитина має симптоми поліпів, рекомендується звернутися до лікаря-оториноларинголога, який проведе дослідження та призначить необхідне лікування. Лікувати поліпи в дитини можна двома способами: консервативним та хірургічним.

Консервативне лікування включає в себе використання різноманітних ліків, які можуть зменшити розмір поліпів, зменшити запалення та полегшити симптоми. Це можуть бути ліки для підтримання імунітету, краплі для носа, антибіотики або стероїди.

Хірургічне видалення поліпів може бути рекомендоване в тих випадках, коли консервативне лікування не допомогло, поліпи перешкоджають диханню, спричинюють недостатній сон та інші проблеми. Операція зазвичай виконується під загальною або місцевою анестезією.

Якщо лікар вирішив, що поліпи у дитини необхідно видалити, існує кілька методів видалення:

Хірургічна екстирпація: це метод, коли поліпи видаляють хірургічним шляхом. Хоча цей метод є найбільш ефективним, його використання зазвичай обмежується до випадків, коли інші методи лікування не дали результатів.

Лазерна терапія: метод, коли поліпи видаляються лазером. Цей метод може бути ефективним для видалення невеликої кількості поліпів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поліпи, поліпи в носі, лікування, видалення, дихання, апное сну, неспання


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому вип

Головні помилки, яких батьки припускаються у фінансовому вихованні дітей

Виховання | 07:40, 14.07.2024

Вираз «нема грошей», який постійно повторюють батьки, виробляє у дітей звичку жити у стані жертви з обмеженими матеріальними можливостями. У цьому випадку у дитини може зникнути вміння мріяти, бажати та дозволяти собі мати більше.

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синд

Вчені виявили, що малювання корисне для дітей з СДУГ

Дитина | 06:20, 14.07.2024

Вчені з університету Суррея у Великій Британії виявили, що розвинена дрібна моторика пов'язана з меншою кількістю поведінкових проблем у дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ).

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей,

Названо якість характеру, яка сприяє успіхам у навчанні

Навчання | 14:50, 13.07.2024

Вчені з Національного університету Сінгапуру виявили, що діти, які вміють чекати і чинити опір спокусі задля досягнення високих довгострокових цілей, процвітають у навчанні.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярніст

Діти віддають перевагу розважальному контенту, а не мультфільмам - дослідження

Дитина | 11:20, 13.07.2024

Фахівці в ході недавнього дослідження дійшли висновку, що у 2023 році серед дитячої аудиторії скоротилася частка перегляду мультфільмів. А популярність цікавого контенту, навпаки, зросла.

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Здатність до читання виявилася вродженою

Розвиток дитини | 10:30, 13.07.2024

Частина мозку новонародженого вже заздалегідь готова до того, що доведеться навчитися читати. У цьому переконалися дослідники.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: