Плоскостопість в дитини: які можуть бути наслідки?

Adoption
Date
  • 192 Переглядів
Плоскостопість є однією з найбільш поширених проблем зі скелетно-м'язовою системою серед дітей. Ця становище виникає, коли стопи втрачають свою природню архітектуру, стаючи плоскими або зниженими відносно підошви. Хоча це часто несе фізіологічні причини, плоскостопість може мати далекосяжні наслідки для здоров'я дитини.

0853_1200x629_0xac120003_16462891166432.jpeg (22.9 Kb)


Можливі наслідки плоскостопості в дитини

Біль у ногах та спині: Неправильний розподіл навантаження може спричиняти біль у ногах, що може вплинути на активність та рухову активність дитини.

Проблеми з поставою: Плоскостопість може призвести до неправильної постави, що може викликати інші проблеми зі спинним стовпцем.

Зміна ходьби: Діти з плоскостопістю можуть мають аномальну ходьбу, що може вплинути на їх соціальну інтеграцію та самооцінку.

Обмежена фізична активність: Деякі діти можуть уникати фізичних активностей через біль та дискомфорт, що може призвести до недостатнього розвитку м'язів та серцево-судинної системи.

Постійні проблеми: Якщо плоскостопість не лікується, вона може збільшуватися та призводити до серйозних проблем у подальшому житті, таких як артрит та інші хвороби суглобів.

Важливі кроки для запобігання та лікування плоскостопості

Вибір взуття: Важливо обирати взуття з правильною архітектурою підошви та доброю підтримкою для ніг.

Фізичні вправи: Регулярні вправи для м'язів ніг можуть допомогти підтримувати їхню силу та стабільність.

Ортопедичні вставки: Лікар може призначити спеціальні ортопедичні вставки для взуття, що підтримують правильний вигин стопи.

Лікування від фахівців: У разі серйозних випадків важливо консультуватися з педіатром чи ортопедом, які можуть рекомендувати індивідуальний підхід до лікування.

Слідкування за вагою: Зайва вага може погіршити ситуацію з плоскостопістю, тому важливо слідкувати за вагою дитини та сприяти здоровому способу життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дитини, можуть, активність, Плоскостопість, проблеми плоскостопості, наслідки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: