Чому в дитини не засвоюється вітамін Д?

Adoption
Date
  • 264 Переглядів
Вітамін D відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я і нормального росту дітей. Однак існують випадки, коли в організмі дитини не вистачає цього вітаміну, і це може призводити до різних проблем зі здоров'ям.

7793_kixfd3vq3z.jpg (63.63 Kb)

Деякі причини, чому в дитини може не засвоюватися вітамін D

Недостатнє вироблення вітаміну D в шкірі

Головним джерелом вітаміну D для людини є сонячне випромінювання. Коли шкіра піддається ультрафіолетовому випромінюванню, вона виробляє вітамін D. Проте деякі діти можуть не мати достатньої можливості проводити багато часу на вулиці або живуть в областях з обмеженим доступом до сонячних променів.

Недостатнє споживання вітаміну D з їжею

Вітамін D також можна отримувати з деяких продуктів, таких як жирна риба, яйця та продукти збагачені вітаміном D. Деякі діти можуть не отримувати достатньо цього вітаміну з їжею через обмеження у харчуванні або дієти.

Проблеми зі засвоєнням в організмі

Деякі медичні стани можуть впливати на засвоєння вітаміну D в організмі. Наприклад, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як целіакія або хвороба Крона, можуть перешкоджати правильному засвоєнню вітаміну D з їжею.

Важливість вітаміну D для дитячого здоров'я

Вітамін D відіграє ключову роль в багатьох фізіологічних процесах організму. Ось деякі з них:

Здорові кістки і зуби

Вітамін D сприяє правильному росту та розвитку кісток і зубів. Він допомагає організму поглинати кальцій, що є ключовим для укріплення кісток.

Зміцнення імунної системи

Вітамін D підтримує нормальне функціонування імунної системи, допомагаючи організму боротися з інфекціями та захищаючи від хвороб.

Запобігання рахіту

Дефіцит вітаміну D може призвести до розвитку рахітів у дітей, що характеризується порушенням росту та розвитку кісток.

Як забезпечити дитину достатньою кількістю вітаміну D

Сонячні промені: Дайте дитині можливість проводити більше часу на свіжому повітрі та під сонцем, особливо весною і літом. Проте дотримуйтеся заходів безпеки для захисту від надмірного ультрафіолетового випромінювання.

Правильне харчування: Додайте до раціону дитини їжу, багату вітаміном D, таку як жирна риба, яйця та збагачені вітаміном D продукти.

Вітамінні комплекси: У разі відомого дефіциту вітаміну D у дитини, консультуйтеся з лікарем про можливість приймання вітамінних комплексів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: в дитини не засвоюється вітамін Д, вітаміни, Д


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: