Якщо дитина хамить дорослим

Adoption
Date
  • 290 Переглядів
Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на дитину. Розповідаємо, що батьки роблять неправильно.

7470_5.jpg (21.29 Kb)


Занадто багато дозволяють
Зручно, коли дитина сидить в кімнаті та займається своїми справами. Або грає ігри на телефоні. Можна приділити час собі, виконати побутові обов’язки. Це призводить до того, що дитині дозволяють усе, або майже все. І вона вважає, що їй все дозволено.

Закривають очі на потреби
Батьки багато дозволяють дитині, але можуть не звернути увагу на реальні потреби малечі. Наприклад, уникання спілкування на серйозні теми. В якийсь момент дитина може відчути себе непотрібною. Це спонукає агресію, дитина починає оборонятися і грубіянити всім, хто хоче з нею поговорити.

Зміни в підлітках
Це важливо враховувати. Маленька дитина спілкується з дітками, які значно рідше вживають погані слова. А тут в силу вступають підліткові зміни. Це і гра гормонів в крові, і інші інтереси та потреби. Все навколо стає іншим. І, звичайно, дитина хоче іншого до себе ставлення, як до дорослого, рівного тобі. АЛе батьки часто цього не помічають, або не вловлюють момент. Диктують, що одягати, у котрій годині бути вдома, з ким спілкуватися. Висловити своє роздратування дитина боїться мамі і татові, тому проектує його на інших дорослих чи однолітків.

Лайка при дитині з іншими дорослими
Діти в будь-якому віці копіюють батьків. Так вони вчаться поводженню в нестандартних соціальних ситуаціях, переймають досвід. Сваритися, матюкатися дорослим властиво, однак, потрібно себе контролювати, коли біля вас діти. Якщо згрішили - поясніть, що ваша поведінка була некрасивою і так робити не гарно.

Не вчать поважати старших
Ставлення до старшого покоління формується в сім’ї. Якщо батьки критикують поведінку інших дорослих, негативно оцінюють їх дії, то чому дочка чи син повинні поводитися інакше?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, дитина хамить


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, щ

Чи можна видаляти кутикулу у дитини?

Дитина | 07:40, 18.07.2024

У дітей з народження можуть з'являтися задирки та запалюватися кутикула. Зазвичай, у немовляти акуратно прибирають ножицями довжину нігтів і шкірку, що задерлася біля них, а почервоніння лікують знезаражуючою маззю. Але діти ростуть, і манікюр стає с

Від того, в якому настрої дитина зустріне ранок, залежить її поведінка протягом дня.

3 ритуали, які зроблять ранок немовляти по-справжньому добрим

Немовля | 06:20, 18.07.2024

Від того, в якому настрої дитина зустріне ранок, залежить її поведінка протягом дня.

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

5 важливих ознак готовності дитини до школи

Дошкільнята | 00:30, 18.07.2024

На які навички варто звернути увагу батькам майбутніх першокласників? Розповідаємо.

Ситуації, коли діти застуджуються, щойно встигнувши приїхати на море, — зовсім не рідкість, а причина цього ось у чому. Щоб пристосуватися до нових ум

Чому діти часто хворіють у перші дні відпустки?

Дитина | 17:00, 17.07.2024

Ситуації, коли діти застуджуються, щойно встигнувши приїхати на море, — зовсім не рідкість, а причина цього ось у чому. Щоб пристосуватися до нових умов (у тому числі і до незнайомих мікробів та вірусів), організму малюка потрібно 7-10 днів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: