Педіатр розповіла, коли не потрібно давати дитині жарознижувальні

Adoption
Date
  • 320 Переглядів
Лікарка-педіатр Мічиганського університету здоров’я Сьюзан Вулфорд розповіла, в яких випадках батькам не варто поспішати давати дитині жарознижувальні, та як полегшити її стан без ліків.

1668_2.jpg (204.91 Kb)


Фахівчиня з дитячих хвороб зазначила, що, згідно з опитуванням, проведеним університетом, кожен третій батько може без необхідності давати дітям ліки для зниження температури.

Водночас більшість визнають, що субфебрильна температура (37-37,5 градусів) допомагає організму дитини боротися з інфекцією.

"Однак вони можуть не знати, що в цілому основний метод лікування лихоманки — просто забезпечити дитині комфорт", – впевнена Вулфорд.

Педіатр поділилася порадами про те, як впоратися з лихоманкою у дітей.

По-перше, лихоманка може допомогти в боротьбі з інфекціями, оскільки вона є частиною імунної відповіді: запобігання розмноженню вірусів і бактерій, а також вироблення більшої кількості лейкоцитів і антитіл.

По-друге, жарознижувальні препарати також маскують симптоми, знімають біль, який допомагає визначити джерело інфекції.

По-третє, замість ліків варто спробувати альтернативні методи для полегшення стану дитини та забезпечення спокійнішого сну.

Такі підходи, за словами педіатра, можуть містити підтримання прохолоди в кімнаті, недопущення перенапруження, легкий одяг. Можна також заохочувати рясне пиття і невелику порцію фруктового морозива.

Однак, якщо температура досягає 40 градусів і зберігається протягом тривалого періоду (понад 24 години для дітей віком до двох років або більше трьох днів для дітей віком від двох років), слід негайно звернутися до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жарознижувальні


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьог

Чи може група крові дитини не збігатися з батьківською?

Вагітність та пологи | 14:50, 23.02.2024

Біологи періодично стикаються з ситуацією, при якій група крові дитини не збігається з батьками. Якщо раніше вона викликала підозри у родичів, то сьогодні наукою доведено: таке цілком можливо. Давайте розберемося в цьому питанні.

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібнос

Чому дитина вами командує?

Сімейні справи | 11:20, 23.02.2024

Після появи у родині дитини завжди є ймовірність, що щось піде не за планом, наприклад, мало хто з батьків здатний відрізнити вираз лідерських здібностей від перевірки батьків на гнучкість. Дедалі частіше ми бачимо родини, де дитина навіть не питає,

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вч

Вчені розповіли про користь соків для дітей

Дитяче харчування | 09:30, 23.02.2024

Маленькі діти, які п'ють дві чашки 100% фруктового соку в день, харчуються краще і корисніше в підлітковому віці, бо їдять більше фруктів, вважають вчені.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сум

Чому дуже важливо, щоб у житті дитини був батько?

Тато | 01:20, 23.02.2024

Зазвичай, перед появою малюка, найбільша кількість хвилювань концентрується навколо майбутньої мами, про молодих тат найчастіше забувають, що дуже сумно, адже батько відіграє величезну роль у формуванні світогляду дитини з перших місяців її життя.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: