Вторинне паління. Яким чином воно шкодить дітям

Adoption
Date
  • 123 Переглядів
Батьки просто мусять знати цю інформацію.

6280_vt.jpg (36.7 Kb)

За даними ВООЗ тютюнова епідемія є однією з найбільш серйозних небезпек для здоров’я людини, що виникали в світі. Щорічно від неї гине більше 8 мільйонів чоловік. Понад 7 мільйонів випадків смерті відбуваються серед споживачів і колишніх споживачів тютюну, і більше 1,2 мільйона – серед людей, які не палять, але піддаються впливу вторинного тютюнового диму.

Вторинний тютюновий дим – це дим, яким сповнене повітря в ресторанах, офісних приміщеннях або інших закритих приміщеннях, де люди споживають такі тютюнові вироби, як цигарки і кальянний тютюн. У тютюновому димі міститься понад 7000 хімічних речовин, з яких щонайменше 250 завдають шкоди здоров’ю, а не менше 69 – є відомими канцерогенами.

Безпечного рівня впливу вторинного тютюнового диму не існує!

У дорослих вторинний тютюновий дим викликає серцево-судинні та респіраторні захворювання, включаючи ішемічну хворобу серця і рак легенів. У дітей грудного віку він збільшує ризик виникнення синдрому раптової смерті немовляти. У вагітних жінок він призводить до ускладнень вагітності та народження маловагих дітей.

Майже половина дітей у всьому світі регулярно вдихають повітря, забруднене тютюновим димом, в громадських місцях.

Вторинний тютюновий дим є причиною понад 1,2 млн. випадків передчасної смерті в рік.

Щорічно 65 000 дітей гине від хвороб, асоційованих з впливом вторинного тютюнового диму. Про це пише Одеський обласний центр громадського здоров'я.

Саме тому все більше країн приймають закони про заборону куріння в громадських місцях і приміщеннях. Це дієвий захід, який захищає здоров’я людей, які не палять, заразом він не шкодить економічної діяльності та сприяє відмові курців від куріння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Вторинне паління, пасивне куріння


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сил

Діти найчастіше дістають струс мозку у віці до 4 років - медики

Хвороби | 08:30, 13.04.2024

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сильно вдаритися головою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: