Залізо збільшує масу тіла майбутньої дитини

Adoption
Date
  • 406 Переглядів
970902821.jpgЩоденний прийом добавок із залізом під час вагітності збільшує масу тіла дитини. Недарма Всесвітня організація охорони здоров'я радить приймати всім майбутнім мамам по 60 міліграмів заліза.

По-перше, це знижує ризик анемії, а по-друге, недавні дослідження довели, що залізо допомагає дитині набирати масу тіла.

Вчені провели більше 90 досліджень, які включали інформацію про стан здоров'я приблизно 2 млн. вагітних жінок. Виявилося, що прийом препаратів заліза не рятував майбутніх мам від передчасних пологів, але фахівцям вдалося встановити, що анемія у першому і третьому триместрі вагітності може стати причиною народження дитини з недостатньою масою тіла. Якщо дозування заліза збільшити на 10 міліграмів на день, тоді ймовірність виникнення анемії при вагітності знижується на 12%. Медики відзначають, що тривалість прийому цієї дози заліза ніяк не впливає на показники.

Вчені говорять про те, що прийом залізовмісних препаратів під час вагітності - це ефективна профілактика не тільки анемії, але і народження дітей з недостатньою масою тіла. Тим часом, анемія зустрічається не тільки у вагітних жінок - деякі борються з цим захворюванням все життя.Теги: харчування, харчування для вагітних, залізо, вагітність
Система Orphus


Новини по темі

Спільна вечеря зміцнює шлюб

Спільна вечеря зміцнює шлюб

29/10 Їсти потрібно разомЯк показує спільне дослідження вчених з Лейденського і Вестфальського університетів (Німеччина), спільний прийом їжі зміцнює довірливі відносини між людьми.

Мандарини руйнують жіночі кістки

Мандарини руйнують жіночі кістки

29/10 Жінкам шкідливо вживати цитрусовіСпоживання у великих кількостях апельсинів, мандаринок і лимонів може завдати шкоди кістковим тканинам жінок.

Чоловіки воліють бути голодними, але задоволеними

Чоловіки воліють бути голодними, але задоволеними

29/10 Секс чи їжа?Дослідники з Рочестерського університету в США відповіли на питання, що для чоловіків важливіше - їжа чи секс. В результаті проведеного ними дослідження з'ясувалося, що чоловіки в першу че...

Посуд із пластика позбавляє нас інтиму

Посуд із пластика позбавляє нас інтиму

28/10 Чому жінка не хоче інтиму?Виявляється, хімічні речовини, які містяться в пластиковому посуді, знижують жіноче лібідо, і тим самим змушують представниць прекрасної половини людства уникати сексу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: