Коли необхідно видаляти аденоїди

Adoption
Date
  • 2538 Переглядів
Захворювання виникає найчастіше у дітей віком 1-15 років. Буває, що батькам доводиться самостійно приймати рішення: видаляти чи не видаляти аденоїди, так як думки фахівців можуть розходитися.

6152__mg_9937-copy.jpg (40.42 Kb)


Бувають випадки, коли аденоїди істотно шкодять здоров'ю і життєдіяльності дитини. У таких випадках лікар може відразу призначити хірургічне лікування.

Показання до видалення мигдалин:

1. Погіршення слуху. При збільшенні носоглоткової мигдалини перекривається гирло труби слухової, що ускладнює вільне проникнення повітря в середнє вухо. У результаті цього втрачається рухливість барабанної перетинки, що відбивається на слухових відчуттях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко навчити дитину алфавіту

2. Часті простудні хвороби. Якщо дитина не може вільно дихати і постійно хворіє застудами, то це один з яскравих симптомів аденоїдів.

3. Хронічне запалення мигдалин носоглоткових. Аденоїди не тільки ускладнюють дихання носом, але і сприяють розвитку хвороб запального характеру, що є сприятливим середовищем для проникнення і розмноження бактерій, вірусів. Тому мигдалини носоглоткові перебувають у стані хронічного запалення. При аденоїдіті хронічному спостерігається періодичне підвищення температури тіла до 38-39 ° C.

4. Порушення мови. Зростання кісток лицьового скелета порушується у дитини при наявності аденоїдів. Це може несприятливо відбитися на розвитку мови дитини.

5. Часті отити. Через розростання аденоїдів порушується робота середнього вуха внаслідок перекриття гирла труби слухової. Від цього в середньому вусі створюються хороші умови для проникнення і розвитку інфекцій.

6. Кашель аденоїдний. Кашель виникає внаслідок подразнення нервових закінчень, що знаходяться в задній стінці глотки і носоглотки.
До патологічних змін, причиною яких є аденоїди, відносяться також порушення розвитку нервової системи, зміни складу крові, порушення функції нирок, енурез.

Лікувати аденоїди слід консервативним шляхом, так як операція не термінова. Тільки, якщо хірургічні методи лікування не дають ефекту або є ускладнення перебігу хвороби, то показана аденотомія (операція з видалення мигдаликів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аденоїди, лікування, видалення мигдалин, дитина, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Кір, краснуха, вітряна віспа у дитини: відмінності захворювань

Хвороби | 12:00, 02.03.2021

Як знати, яка саме недуга в дитини, якщо її просто висипало?

Кому корисно пити каву та зелений чай?

Хвороби | 15:00, 01.03.2021

Вживання зеленого чаю або кави знижує ризик смерті до 62% у тих, хто пережив інсульт і серцевий напад.

Кава попереджує глухоту у чоловіків

Тато | 14:00, 01.03.2021

Іспанські вчені довели, що кава позитивно впливає на здоров'я чоловіків: ті, хто регулярно вживають цей напій, запобігають ризик розвитку глухоти на 15%.

Як лікувати різні види головного болю?

Хвороби | 13:00, 01.03.2021

Головний біль не завжди однаковий.

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин

Як лікувати мігрень у вагітних?

Вагітність та пологи | 12:00, 01.03.2021

Точна причина мігрені невідома, але за однією з гіпотез у розвитку захворювання певну роль відіграє порушення регуляції нервовою системою тонусу судин головного мозку.

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, напр

Чи можна приймати антибіотики під час вагітності?

Я вагітна | 08:00, 01.03.2021

Антибіотики здатні вбити тільки бактерії і ніяк грибки або віруси. Ці препарати, навпаки, при тривалому їх застосуванні, можуть викликати грибок, наприклад кандидоз. Найчастіше бактерії сильніше призначених антибіотиків, тоді лікар повинен призначити

Випадіння волосся може свідчити про наявність діабету

Хвороби | 06:20, 01.03.2021

Випадіння волосся може обумовлюватися негативним впливом підвищеного рівня цукру в крові - це одна з ознак неконтрольованого і діабету 2 типу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: