Хвороби, від яких частіше помирають жінки

Adoption
Date
  • 2533 Переглядів
Дуже важливо прислухатися до свого організму і не нехтувати регулярним оглядом лікаря.

0835_1400221014_zaderzhki-mesyachnyh.jpg (31.95 Kb)


Серцеві захворювання
Серцеві захворювання вважаються найнебезпечнішими хворобами. Вчені з Британського університету довели, що на сьогоднішній день хвороби серця серед жінок найпоширеніші з захворювань, які закінчуються смертю. При цьому найчастіше жінки помирають від ішемічної хвороби серця. Найбільш схильні до цих захворювань жінки після п'ятдесяти.

Діабет
Від цього захворювання також помирає велика кількість жінок. Майже третина хворих навіть і не підозрюють про те, що у них діабет, а значить немає мають можливості запобігти розвитку цієї страшної хвороби на ранній стадії. Неконтрольований діабет може також призвести до хвороб серця, нирок, судинним захворюванням і до інших малоприємних наслідків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Високий гемоглобін у жінок: причини

Захворювання органів таза
Ці хвороби мають запальний характер. Це можуть бути інфекційні ураження тазових труб, яєчників, а також матки. Найчастіше подібні хвороби викликані бактеріями, які мають властивість переміщатися з піхви або шийки матки в матку, яєчник, таз або маткові труби. Статеві інфекційні захворювання, як правило, передаються статевим шляхом. Хламідіоз або гонорея викликані бактеріями, які провокують більшість випадків запальних тазових захворювань. Ще один шлях передачі таких захворювань - хірургічний. Через не дотримання санітарних норм, інфекція може передаватися через інструменти при медичному огляді, пологах, або інших процедурах. Дані інфекції піддаються антибіотичному лікуванню, якщо такі виявлені на ранніх стадіях. Більш запущені випадки потребують хірургічного втручання. При повній відсутності необхідного лікування запальні захворювання органів таза часто закінчуються смертю.

Рак молочної залози
На жаль, це захворювання серед молодих жінок і жінок середнього віку дуже поширене. Рак молочної залози виникає в однієї з восьми жінок, особливо жінок дітородного віку і є однією з найпоширеніших смертей серед жінок 45-55 років. На ранніх стадіях злоякісна пухлина майже не має видимих симптомів. Однак своєчасна діагностика та виявлення даної хвороби відіграють дуже важливу роль в подальшому лікуванні.

Рак шийки матки
Зазвичай рак шийки матки розвивається повільно. Рак шийки матки завжди викликаний вірусом папіломи людини (ВПЛ). Цей вірус на сьогоднішній день діагностується у кожної другої жінки. Тому лікарі рекомендують понизити ризик розвитку раку шийки матки за допомогою регулярного проходження спеціального тесту Папаніколау. Це простий тест-мазок, який допомагає вивчити клітини шийки матки і діагностувати рак на ранніх стадіях, які піддаються лікуванню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, здоров'я, лікування, хвороби, смерть


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: