Як лікувати менінгіт?

Adoption
Date
  • 1280 Переглядів
Менінгіт - це інфекційне захворювання, протягом якого характеризується великим запалення спинного і головного мозку, як його збудників виступають різного типу віруси і бактерії.
5836_simptomi-meningita-kak-raspoznat-bolezn.jpg (30.12 Kb)

Менінгіт є хворобою, що потенційно загрожує життю та має високий процент смертності, якщо її не лікувати; затримка лікування може призвести до гірших результатів. Таким чином, лікування антибіотиками широкого спектру дії відкладати не можна на час проведення підтверджуючих аналізів. При виникненні підозри на менінгококову хворобу під час первинного огляду слід призначити бензинпеніцилін ще до госпіталізації. Внутрішньовенні розчини слід вводити за наявності гіпотонії (низького кров'яного тиску) чи первинно-судинного шоку. Через те, що менінгіт може викликати ряд ранніх важких ускладнень, слід проводити регулярні медичні огляди, щоб визначити ці ускладнення якомога раніше, а також, за необхідністю, направити особу до відділу реанімації.

Механічна вентиляція може знадобитися, якщо свідомість особи не ясна або, якщо є ознаки порушення дихання. Якщо є ознаки підвищеного внутрішньочерепного тиску, слід вдатися до заходів моніторингу тиску; це дало б змогу оптимізувати церебрально-перфузійний тиск, а також можна знизити внутрішньочерепний тиск за допомогою ліків (напр., маннітол). Судоми лікують антиконвульсантами. При гідроцефалії (блокований витік СМР) може знадобитися встановлення тимчасового чи довгострокового катетера, такого як черепно-мозковий шунт.

Джерело: https://uk.wikipedia.org/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороба, менінгіт, мозок, інфекції, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: