Печія збільшує ризик пухлин

Adoption
Date
  • 494 Переглядів
Печія або кислотний рефлюкс збільшує ризик раку горла, мигдалин і синусів у літніх людей. Страждаючі від гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ) пацієнти старшого віку повинні частіше перевірятися на предмет пухлин голови та шиї.
2338_pechiya.jpeg (64.68 Kb)


Дослідники встановили, що кислотний рефлюкс підвищує ризик пухлин горла, мигдалин і синусів у осіб похилого віку приблизно на 2-3%. ГЕРХ виникає в той момент, коли шлунковий сік проникає в стравохід.

Науці відомо, що прийом ліків від кислотного рефлюксу ще більше збільшує небезпеку раку. Минулого місяця були опубліковані результати дослідження вчених, які показали, що регулярне використання таблеток від печії в два рази підвищує ризик пухлин шлунка.

Спостереження показали, що ГЕРХ пов'язаний з розвитком злоякісних новоутворень у верхній частині травного тракту і повітряних шляхів. І хоча додатковий ризик є не надто значним, в цілому, у лікарів все одно з'являється ще одна можливість більш ранньої діагностики злоякісних пухлин, які представляють серйозну небезпеку для здоров'я і життя пацієнтів.

За статистикою, від пухлин верхньої частини респіраторної і травної системи щороку в світі помирає по 360 000 чоловік. При цьому ГЕРХ зачіпає від 10% до 30% населення нашої планети, і найчастіше кислотний рефлюкс відзначається у людей похилого віку, що мають великі запаси зайвої ваги. Багато людей стикаються з печією час від часу. Якщо епізоди ГЕРХ відзначаються не частіше двох разів на тиждень, то розлад вважається помірним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: печія, пухлини, організм, хвороби, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Захворювання матерів часто передаються дітям

Мама | 09:30, 13.07.2018

Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, котор

Как выбрать стоматологическую клинику?

Хвороби | 21:26, 11.07.2018

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, которые придется решить, но и стать причиной психологической травмы и боязни стоматологов на всю жизнь. Ч

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасн

Сидячий образ життя призводить до онкології

Хвороби | 08:00, 10.07.2018

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасної людини, але вважати його причиною раку все ж не можна.

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука пер

Яблука можуть побороти страшне захворювання

Харчування | 08:00, 06.07.2018

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука перевершують всі інші фрукти і овочі.

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

9 фактів про шизофренію

Хвороби | 23:30, 04.07.2018

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

В яких випадках не варто займатися сексом?

Секс | 00:20, 30.06.2018

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: