Печія збільшує ризик пухлин

Adoption
Date
  • 324 Переглядів
Печія або кислотний рефлюкс збільшує ризик раку горла, мигдалин і синусів у літніх людей. Страждаючі від гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ) пацієнти старшого віку повинні частіше перевірятися на предмет пухлин голови та шиї.
2338_pechiya.jpeg (64.68 Kb)

Дослідники встановили, що кислотний рефлюкс підвищує ризик пухлин горла, мигдалин і синусів у осіб похилого віку приблизно на 2-3%. ГЕРХ виникає в той момент, коли шлунковий сік проникає в стравохід.

Науці відомо, що прийом ліків від кислотного рефлюксу ще більше збільшує небезпеку раку. Минулого місяця були опубліковані результати дослідження вчених, які показали, що регулярне використання таблеток від печії в два рази підвищує ризик пухлин шлунка.

Спостереження показали, що ГЕРХ пов'язаний з розвитком злоякісних новоутворень у верхній частині травного тракту і повітряних шляхів. І хоча додатковий ризик є не надто значним, в цілому, у лікарів все одно з'являється ще одна можливість більш ранньої діагностики злоякісних пухлин, які представляють серйозну небезпеку для здоров'я і життя пацієнтів.

За статистикою, від пухлин верхньої частини респіраторної і травної системи щороку в світі помирає по 360 000 чоловік. При цьому ГЕРХ зачіпає від 10% до 30% населення нашої планети, і найчастіше кислотний рефлюкс відзначається у людей похилого віку, що мають великі запаси зайвої ваги. Багато людей стикаються з печією час від часу. Якщо епізоди ГЕРХ відзначаються не частіше двох разів на тиждень, то розлад вважається помірним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: печія, пухлини, організм, хвороби, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Де можна підчепити вірус гепатиту С?

Профілактика захворювання гепатиту С

Хвороби | 08:00, 15.01.2018

Де можна підчепити вірус гепатиту С?

Американські дослідники встановили, що сполуки з груш допомагають впоратися з хронічними захворюваннями. За словами вчених, груші є хорошим засобом пр

Грушки допомагають при хронічних порушеннях

Вітаміни | 08:00, 14.01.2018

Американські дослідники встановили, що сполуки з груш допомагають впоратися з хронічними захворюваннями. За словами вчених, груші є хорошим засобом при гіперглікемії і гіпертонії, пов'язаної з діабетом.

Вчені з Гарвардського університету (США) прийшли до висновку, що підвищена тривожність може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера.

Симптом хвороби Альцгеймера

Хвороби | 23:30, 12.01.2018

Вчені з Гарвардського університету (США) прийшли до висновку, що підвищена тривожність може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера.

Багато жінок не раз відчували хронічну біль в деяких частинах тіла, чи це живіт під час менструації або мігрень. Ви напевно вже досвідчений борець з б

Жінки відчувають в 4 рази більше головний біль

Хвороби | 23:00, 12.01.2018

Багато жінок не раз відчували хронічну біль в деяких частинах тіла, чи це живіт під час менструації або мігрень. Ви напевно вже досвідчений борець з болем, тому знаєте то відчуття, коли оточуючі не помічають, як вам важко, а біль і раніше залишається

Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокатор

Стрес прискорює розвиток раку

Хвороби | 08:00, 12.01.2018

Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокаторів, вони можуть збільшити тривалість життя пацієнтів.

3 рецепти, як вилікувати вологий кашель з допомогою компресів.

Лікувати компресами мокрий кашель

Хвороби | 23:30, 10.01.2018

3 рецепти, як вилікувати вологий кашель з допомогою компресів.

Південнокорейські вчені з Католицького університету Кореї виявили, що люди, які страждають від астми і сінної лихоманки (полінозу), частіше хворіють к

Ліки від полінозу загрожують катарактою

Хвороби | 08:00, 10.01.2018

Південнокорейські вчені з Католицького університету Кореї виявили, що люди, які страждають від астми і сінної лихоманки (полінозу), частіше хворіють катарактою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: