Антидепресант допоможе в лікуванні розсіяного склерозу

Adoption
Date
  • 529 Переглядів
Дослідники з Університету Калгарі (University of Calgary) в Канаді вважають, що антидепресант, званий Кломіпрамін, зможе допомогти в лікуванні прогресуючого розсіяного склерозу, від якого практично немає ефективних препаратів.
8401_antidepresant.jpg (23. Kb)


Багато вчених вважають, що розсіяний склероз (РС) є типом аутоімунного захворювання, яке розвивається, тому що імунна система помилково нападає на тканину центральної нервової системи головного і спинного мозку.

У пошуках нових препаратів для лікування прогресуючих типів РС вчені вирішили дослідити вже схвалені препарати для лікування інших захворювань. Життєво важливою вимогою до препарату є те, що він повинен добре переноситися і здатний проходити через гематоенцефалічний бар'єр, щоб безпечно проникнути в центральну нервову систему.

Використовуючи нервові клітини, вирощені в лабораторії, дослідники випробували 249 препаратів, щоб побачити, наскільки вони підходять до цих трьом вимогам.

Дослідження показало, що Кломіпрамін є найперспективнішим препаратом. Потім вчені протестували цей препарат на мишах з РС і виявили, що він мінімізує пошкодження нервових клітин і запалення. Подальші методи також показали, що препарат може зменшити симптоми, такі як параліч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: склероз, розсіяність, антидепресанти, лікування, захворювання, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Захворювання матерів часто передаються дітям

Мама | 09:30, 13.07.2018

Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, котор

Как выбрать стоматологическую клинику?

Хвороби | 21:26, 11.07.2018

Вопрос выбора стоматолога требует максимальной тщательности и ответственности. Некомпетентный специалист может не только создать новые проблемы, которые придется решить, но и стать причиной психологической травмы и боязни стоматологов на всю жизнь. Ч

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасн

Сидячий образ життя призводить до онкології

Хвороби | 08:00, 10.07.2018

Відомий фахівець з нетрадиційним методам оздоровлення Володимир Осипов стверджує, що хоча довге сидіння на стільці дійсно є серйозною проблемою сучасної людини, але вважати його причиною раку все ж не можна.

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука пер

Яблука можуть побороти страшне захворювання

Харчування | 08:00, 06.07.2018

Дослідження польських вчених продемонструвало користь яблук в справі запобігання колоректального раку. За словами дослідників, цю здатність яблука перевершують всі інші фрукти і овочі.

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

9 фактів про шизофренію

Хвороби | 23:30, 04.07.2018

Серед нас живе досить багато людей, у яких в тій чи іншій мірі проявляються симптоми шизофренії.

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

В яких випадках не варто займатися сексом?

Секс | 00:20, 30.06.2018

У деяких ситуаціях потрібно відмовитися від сексу на деякий час, щоб не зашкодити здоров'ю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: