Стрес прискорює розвиток раку

Adoption
Date
  • 463 Переглядів
Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокаторів, вони можуть збільшити тривалість життя пацієнтів.
9434_rak.jpg (32.13 Kb)

Нове дослідження показало, що стрес прискорює розвиток раку підшлункової залози за рахунок виділення особливих стресових гормонів. Однак в розпорядженні науки є ліки для придушення цих гормонів, що входять в категорію бета-блокаторів. У дослідах з лабораторними мишами вони продемонстрували здатність збільшувати виживаність.

Додатковий аналіз пацієнтів з метастатичним раком підшлункової залози показав, що брали селективні бета-блокатори, призначені для лікування хвороб серця, жили приблизно на дві третини довше тих, хто не використовував ці ліки.

Вчені з Колумбійського університету вважають, що емоційні і психологічні чинники стресу грають важливу роль в справі розвитку не тільки цієї, а й усіх інших пухлин. Даний ефект забезпечується за рахунок роботи нервової системи, що виділяє гормони, що забезпечують організму приплив енергії, за допомогою якої він може реагувати на небезпеки.

Деякі біологи відкидають цю ідею, оскільки рівень стресу складно виміряти. Інші задаються питанням про те, як саме стрес пов'язаний з біологічними процесами, що включають мутації ДНК і зростання ракових клітин всередині певного органу на зразок підшлункової залози. Нинішнє дослідження було призначене для пошуку зв'язку між стресом і ранньою стадією розвитку даного раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стрес, нерви, організм, рак, рак підшлункової залози, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили

Солодкі напої можуть викликати астму у дитини

Немовля | 23:30, 12.06.2018

У дітей у віці від семи до дев'яти років, чиї матері протягом вагітності пили багато солодких напоїв, може бути підвищений ризик астми. Це встановили співробітники Гарвардської медичної школи, повідомляє "The Deccan Chronicle".

Американські фахівці дізналися, діти, які мають харчову алергію, частіше страждають на аутизм. Про це повідомило видання

Харчова алергія може викликати аутизм

Хвороби | 06:20, 10.06.2018

Американські фахівці дізналися, діти, які мають харчову алергію, частіше страждають на аутизм. Про це повідомило видання "Daily Mail".

Якщо ви не можете завагітніти, але дуже хочете, то на допомогу прийде ЕКО, але чи корисне воно - читайте далі.

Чи може ЕКО запліднення викликати рак?

Зачаття | 12:30, 07.06.2018

Якщо ви не можете завагітніти, але дуже хочете, то на допомогу прийде ЕКО, але чи корисне воно - читайте далі.


Простий і точний додаток успішно виявляє у дитини ознаки аутизму. Він може істотно спростити діагностику цього порушення розвитку. Діагностика припуск

Додаток для смартфону виявляє аутизм у дитини

Дитина | 23:00, 05.06.2018

Простий і точний додаток успішно виявляє у дитини ознаки аутизму. Він може істотно спростити діагностику цього порушення розвитку. Діагностика припускає заповнення батьками опитувальника і відеозапис на фронтальну камеру реакцій дитини на фільми, які

Особливим дітям необхідна рутина. Ритуали, які повторюються день у день, роблять їх життя простішим. Дітям добре і спокійно живеться, коли вони впевне

Для дітей з аутизмом важливо суворе дотримання режиму

Дитина | 14:00, 04.06.2018

Особливим дітям необхідна рутина. Ритуали, які повторюються день у день, роблять їх життя простішим. Дітям добре і спокійно живеться, коли вони впевнені, що «вчора» буде схоже на «завтра». І, бажано, в найдрібніших деталях.

Який інгредієнт харчування є надзвичайно шкідливим - читайте далі.

Найнебезпечніший інгредієнт в їжі!

Харчування | 09:30, 04.06.2018

Який інгредієнт харчування є надзвичайно шкідливим - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: