Стрес прискорює розвиток раку

Adoption
Date
  • 260 Переглядів
Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокаторів, вони можуть збільшити тривалість життя пацієнтів.
9434_rak.jpg (32.13 Kb)


Нове дослідження показало, що стрес прискорює розвиток раку підшлункової залози за рахунок виділення особливих стресових гормонів. Однак в розпорядженні науки є ліки для придушення цих гормонів, що входять в категорію бета-блокаторів. У дослідах з лабораторними мишами вони продемонстрували здатність збільшувати виживаність.

Додатковий аналіз пацієнтів з метастатичним раком підшлункової залози показав, що брали селективні бета-блокатори, призначені для лікування хвороб серця, жили приблизно на дві третини довше тих, хто не використовував ці ліки.

Вчені з Колумбійського університету вважають, що емоційні і психологічні чинники стресу грають важливу роль в справі розвитку не тільки цієї, а й усіх інших пухлин. Даний ефект забезпечується за рахунок роботи нервової системи, що виділяє гормони, що забезпечують організму приплив енергії, за допомогою якої він може реагувати на небезпеки.

Деякі біологи відкидають цю ідею, оскільки рівень стресу складно виміряти. Інші задаються питанням про те, як саме стрес пов'язаний з біологічними процесами, що включають мутації ДНК і зростання ракових клітин всередині певного органу на зразок підшлункової залози. Нинішнє дослідження було призначене для пошуку зв'язку між стресом і ранньою стадією розвитку даного раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стрес, нерви, організм, рак, рак підшлункової залози, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Американські дослідники встановили, що сполуки з груш допомагають впоратися з хронічними захворюваннями. За словами вчених, груші є хорошим засобом пр

Грушки допомагають при хронічних порушеннях

Вітаміни | 08:00, 14.01.2018

Американські дослідники встановили, що сполуки з груш допомагають впоратися з хронічними захворюваннями. За словами вчених, груші є хорошим засобом при гіперглікемії і гіпертонії, пов'язаної з діабетом.

Вчені з Гарвардського університету (США) прийшли до висновку, що підвищена тривожність може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера.

Симптом хвороби Альцгеймера

Хвороби | 23:30, 12.01.2018

Вчені з Гарвардського університету (США) прийшли до висновку, що підвищена тривожність може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера.

Багато жінок не раз відчували хронічну біль в деяких частинах тіла, чи це живіт під час менструації або мігрень. Ви напевно вже досвідчений борець з б

Жінки відчувають в 4 рази більше головний біль

Хвороби | 23:00, 12.01.2018

Багато жінок не раз відчували хронічну біль в деяких частинах тіла, чи це живіт під час менструації або мігрень. Ви напевно вже досвідчений борець з болем, тому знаєте то відчуття, коли оточуючі не помічають, як вам важко, а біль і раніше залишається

Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокатор

Стрес прискорює розвиток раку

Хвороби | 08:00, 12.01.2018

Дослідження показало, що розвиток раку підшлункової залози прискорюється через вплив стресу. Пригнічують гормони стресу ліки з категорії бета-блокаторів, вони можуть збільшити тривалість життя пацієнтів.

3 рецепти, як вилікувати вологий кашель з допомогою компресів.

Лікувати компресами мокрий кашель

Хвороби | 23:30, 10.01.2018

3 рецепти, як вилікувати вологий кашель з допомогою компресів.

Південнокорейські вчені з Католицького університету Кореї виявили, що люди, які страждають від астми і сінної лихоманки (полінозу), частіше хворіють к

Ліки від полінозу загрожують катарактою

Хвороби | 08:00, 10.01.2018

Південнокорейські вчені з Католицького університету Кореї виявили, що люди, які страждають від астми і сінної лихоманки (полінозу), частіше хворіють катарактою.

З проблемою остеопорозу і його ускладнень стикається в наші дні все більше жінок. З настанням менопаузи ризик розвитку цього захворювання зростає в ра

Чорнослив знизить ризик розвитку остеопорозу

Харчування | 07:00, 09.01.2018

З проблемою остеопорозу і його ускладнень стикається в наші дні все більше жінок. З настанням менопаузи ризик розвитку цього захворювання зростає в рази. Щоб попередити і знизити прояви цієї недуги, вчені радять додати в свій раціон чорнослив.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: