Дитячі хвороби. Грип

Adoption
Date
  • 3230 Переглядів
Будь-яка вірусна інфекція верхнього респіраторного тракту відноситься переважно до так званої інфлюенції, особливо якщо вона супроводжується ознобом, температурою, кашлем і м'язовими болями.

Грип - це високо інфекційне захворювання, специфічна респіраторна інфекція, яка трапляється під час епідемій та викликана вірусами А чи В. Вона визначається крапельками, які виділяються зараженими людьми з носа або горла. Грип має короткий інкубаційний період - від одного до трьох днів.

Симптомами є: раптовий озноб, різке підвищення температури тіла (іноді з конвульсіями), головний біль, біль у горлі, кашель, почервоніння очей, а також біль у спині і кінцівках. У маленьких дітей може бути блювота і пронос.

Висока температура тримається три-чотири дні і супроводжується кількома днями слабкості і стомленості, під час яких дитина дуже слабка.

Вторинні бактеріальні ускладнення сприяють багатьом іншим серйозним формам грипу, і їх присутність може викликати такі ознаки, як: повторення високої температури; прогресуюче погіршення кашлю з переходом від сухого кашлю до пухкому; утворення гною в очах або зміни носових виділень від прозорих до щільним і жовтим; часте і коротке дихання, яке буває при грипі; сильна вушна біль; ригідність потилиці; втрата орієнтації і знемога у всьому тілі.

Діагноз

Окремі випадки грипу не можуть бути з упевненістю визначені звичайними тестами або фізичним оглядом. Під час епідемії захворювання визначається за схожими прізнакм з іншими випадками. Особливі тести по визначенню вірусів грипу вимагають використання спеціальних лабораторних умов.

Домашнє лікування

Приписом для домашнього лікування є постільний режим під час високої температури, парацетамол при температурі і болях, ліки від кашлю, якщо цей кашель викликає втому, біль або втрату сну.

Необхідно приймати велику кількість рідини, щоб «виганяти» інфекцію з організму через нирки. Необхідно ізолювати дитину від решти членів сім'ї. Щоб скоротити можливість зараження іншими захворюваннями, дитині не слід повертатися в школу, поки йде процес одужання.

Запобіжні заходи

Спостерігайте за ознаками ускладнення і в разі їх появи повідомте про це Вашому лікареві.

Без ускладнень температура, пов'язана з грипом часто піднімається в два цикли. Вона тримається високою день або два, потім один день вона нормальна, а потім знову піднімається на один або два дні. Не приймайте відсутність протягом 24 годин температури за «одужання» і не дозволяйте дитині посилювати активність, поки температура не протримається нормальної більше двох днів, і поки не буде відчувати себе дійсно добре.

Медичне лікування

Медичне лікування відповідає домашньому. Антибіотики, аналізи, гемограма і можлива госпіталізація можуть знадобитися для лікування ускладнень.

Вакцинопрофілактика приносить дітям обмежену користь. Віруси інфлюнції часто мутують (спонтанно змінюють свою структуру) з року в рік, і остання річна вакцина може виявитися марною для вірусу поточного року. Більш того, реакція на вакцину у дітей часто повторювані, хоча менш серйозні.

В даний час вважається, що тільки діти після чотирьох років можуть щорічно вакцинуватися від грипу, якщо є ризик такого захворювання. Особливий ризик становлять: ревматичне серцеве захворювання, загострення вродженого серцевого захворювання, кістоїдний фібріоз. Важка астма, туберкульоз, невроз, хронічний нефрит, загострення хронічних захворювань нервової системи і діабет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: грип, дитина, хвороби, віруси, вакцинація


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому вітаміни такі важливі?

На що впливає рівень вітаміну D в організмі немовляти

Хвороби | 18:45, 17.10.2019

Чому вітаміни такі важливі?

Лікарі переконані, що ці хвороби пов'язані

Дитяча екзема може спровокувати розвиток астми

Дитина | 07:20, 11.10.2019

Лікарі переконані, що ці хвороби пов'язані


Як лікувати недугу?

Перші симптоми циститу у вагітної

Хвороби | 15:00, 20.08.2019

Як лікувати недугу?

Чи безпечно лікуватися звичними ліками?

Що робити вагітній при харчовому отруєнні

Хвороби | 12:30, 18.08.2019

Чи безпечно лікуватися звичними ліками?

Як зрозуміти, що ваш організм потім може здатися?

Здоров'я вагітної жінки може розповісти про майбутні хвороби

Я вагітна | 22:30, 15.08.2019

Як зрозуміти, що ваш організм потім може здатися?

Збираєтесь з малюком на відпочинок? Не забудьте про ліки!

Що має бути в аптечці для подорожі з дітьми

Дитина | 07:40, 16.06.2019

Збираєтесь з малюком на відпочинок? Не забудьте про ліки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: