Як часто можна давати дитині антибіотики?

Adoption
Date
  • 174 Переглядів
Антибіотики - це медикаментозні препарати, які вважаються дуже важливими ліками. Їх призначають при боротьбі з певними інфекціями і хворобами, які в свою чергу, викликані бактеріями. Кожна мама, перш ніж дати дитині цей медикамент, хотіла б знати, які антибактеріальні препарати можна приймати, а які не бажано. Існує основна група антибіотиків, яка включає в себе велику кількість препаратів. З основних, це пеніциліни, тетрацикліни, сульфаніламіди, аміноглікозиди, макроліди.

0785_7.jpg (28.36 Kb)

Антибактеріальний препарат може допомогти лише в тому випадку, якщо мікроб чутливий до нього. Це і є терапевтична активність даного препарату.

Як часто можна давати антибіотики дітям?
Антибіотикотерапія: при стрептококовій етіології (скарлатині, ангіні) не менше 4 тижнів, при стафілококовій (ангіни, пневмонії, ларингіти) - не менше 6 тижнів, при грамнегативних збудниках (коклюш, дизентерія) - не менше 8 тижнів.

При помітному поліпшенні стану не потрібно припиняти прийом ліків, слід обов'язково закінчити курс, так як це може призвести до рецидиву захворювання.

Намагайтеся, щоб між прийомами препарату проходило рівна кількість годин, наприклад в 8 ранку і до вечора, це покращить ефективність антибіотика.

Що повинна знати кожна мама при використанні даних препаратів:

- Якщо ви не знаєте точно, як користуватися антибіотиком, і проти яких інфекцій його можна вживати, не застосовуйте його.
- Давайте даний лікарський засіб тільки в рекомендованих дозах.
- Дитині потрібно продовжувати прийом препаратів до повного одужання або ще 2 дні після того, як спадає температура і зникнуть інші симптоми інфекції.
- Якщо під час антибіотикотерапії у дитини з'являється висип, свербіж або інші алергічні реакції, то бажано ніколи більше не користуватися ним.

Дуже часто мами задаються питанням "Що робити, якщо здається, що антибіотик не допомагає?" Так ось, при більшості інфекцій дана медикаментозна терапія приносить поліпшення через день або два, залежно від ступеня тяжкості захворювання. Але якщо у вас виникло це питання, то ймовірно ви неправильно вибрали лікарський засіб, призначили дозу медикаменту і краще в такій ситуації звернутися в лікарню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, антибіотики


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У більшості людей з гіпертонією не виявляється жодних симптомів, тому її називають «мовчазним вбивцею».

6 основних ознак високого тиску

Здоров'я | 05:00, 05.10.2022

У більшості людей з гіпертонією не виявляється жодних симптомів, тому її називають «мовчазним вбивцею».

Гельмінтоз у дітей (глисти) — це найпоширеніші паразитарні захворювання. Відомо більше 300 видів гельмінтів (глистів), з них близько 50 викликають гел

Гельмінтоз у дітей: як лікувати?

Хвороби | 10:00, 04.10.2022

Гельмінтоз у дітей (глисти) — це найпоширеніші паразитарні захворювання. Відомо більше 300 видів гельмінтів (глистів), з них близько 50 викликають гельмінтоз. За даними ВООЗ, в країнах Європи близько 30% населення має порушення здоров’я і самопочуття

Інфекційний мононуклеоз у дітей (хвороба Філатова, доброякісний лімфобластоз, моноцитарна ангіна, гостра ЕБВ-інфекція) — гостре інфекційне захворюванн

Що таке інфекційний мононуклеоз у дітей?

Хвороби | 08:00, 04.10.2022

Інфекційний мононуклеоз у дітей (хвороба Філатова, доброякісний лімфобластоз, моноцитарна ангіна, гостра ЕБВ-інфекція) — гостре інфекційне захворювання, викликане вірусом Епштейна–Барр. Хвороба характеризується змінами в загальному аналізі крові, ура

Лікарі, які представляють факультет охорони здоров’я Каліфорнійського університету в Сан-Франциско (UCSF), назвали симптоми, що вказують на рак. Більш

Перші симптоми раку, які можна помітити одразу після пробудження

Патологія | 07:00, 04.10.2022

Лікарі, які представляють факультет охорони здоров’я Каліфорнійського університету в Сан-Франциско (UCSF), назвали симптоми, що вказують на рак. Більше того, їх можна помітити одразу після пробудження.

Одна з найчастіших проблем, пов’язаних із вживанням сиру – це головний біль, загострення мігрені, каже лікар-ендокринолог Зухра Павлова.

Які проблеми зі здоров'ям може викликати сир?

Здоров'я | 10:00, 03.10.2022

Одна з найчастіших проблем, пов’язаних із вживанням сиру – це головний біль, загострення мігрені, каже лікар-ендокринолог Зухра Павлова.

Коінфекція SARS-CoV-2 і вірусу грипу А не змінює ні траєкторію, ні тяжкість вірусу грипу А, незалежно від часу. Але якщо господар спочатку заразиться

Дослідники кажуть, що коінфекція грипу А може пригнічувати реплікацію SARS-CoV-2

Хвороби | 08:30, 03.10.2022

Коінфекція SARS-CoV-2 і вірусу грипу А не змінює ні траєкторію, ні тяжкість вірусу грипу А, незалежно від часу. Але якщо господар спочатку заразиться вірусом грипу А, відповідь на цю інфекцію може значно придушити SARS-CoV-2.

Згідно з новими лабораторними дослідженнями Університету охорони здоров’я та науки Орегона, вакцини, що підвищують імунітет, і проривні інфекції після

Вчені: Проривні інфекції та вакцини підвищують імунітет до COVID-19

Імунітет | 08:30, 02.10.2022

Згідно з новими лабораторними дослідженнями Університету охорони здоров’я та науки Орегона, вакцини, що підвищують імунітет, і проривні інфекції після вакцинації забезпечують значний імунітет проти COVID-19, який потенційно може спровокувати пандемію

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: