Як ігри в ляльки допомагають дітям розвиватися?

Adoption
Date
  • 85 Переглядів
Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого фахівці хотіли з'ясувати, як гра в ляльки впливає на розвиток мозку дитини. Нейропсихологи відзначили, що рольові ігри з ляльками та іншими іграшками вкрай важливі для гармонійного розвитку психіки дитини.

9095_5.jpg (39.73 Kb)

Вчені провели експеримент, який тривав 18 місяців. В ході нього 33 дитини у віці від 4 до 8 років регулярно грали в ляльки, а за їх мозковою активністю постійно спостерігали медики.

"Коли ми підключили дитину до апарату, ми бачили, що гра в ляльки активізує частини мозку, які відповідають за розвиток емпатії і соціальних навичок. Той же експеримент з планшетом показав, що електронні ігри не так сильно впливають на мозок", — вважають автори роботи.

В ході дослідження з'ясувалося, що область мозку, яка пов'язана з нашими комунікативними і соціальними навичками, активізується як у хлопчиків, так і дівчаток.

Гра в ляльки та інші іграшки спонукає дітей придумувати свої власні світи, проходити різні ситуації, розв'язувати проблеми, домовлятися і навіть лаятися. Вони заохочують дітей думати про інших людей і про те, як вони можуть взаємодіяти один з одним.

Експеримент також показав, що немає ніяких відмінностей, чи грає дитина в ляльки сама або разом з дорослими. Дослідження виявило, що коли діти грали наодинці з ляльками, вони демонстрували ті ж рівні активації потрібних ділянок мозку, що і при грі з іншими дітьми або дорослими.

"Ігри — це важлива частина розвитку дитини. Через гру дитина вчиться жити, але вкрай важливо підібрати правильну іграшку, яка буде розвивати уяву і кмітливість", — підсумували вчені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ігри в ляльки, ігри ляльками


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається

Як навчити дитину їздити на велосипеді?

Дитина | 11:20, 05.04.2024

Найкраще починати дитині їздити на велосипеді, коли вона буде усвідомлювати і розуміти - що саме від неї хочуть. Такий період, як правило, починається у дітей від 4-6 років. Раніше цього віку, вчити дитину їздити на велосипеді - просто не має сенсу.

Декілька років тому навіть не виникало питання: чи потрібен телефон дитині. Колись діти знаходили один одного без мобільних і весело проводили час. Ал

Чи необхідний мобільний телефон дитині?

Дитина | 09:30, 05.04.2024

Декілька років тому навіть не виникало питання: чи потрібен телефон дитині. Колись діти знаходили один одного без мобільних і весело проводили час. Але зараз це актуальне питання.

Діти, які мають занадто багато іграшок, легше відволікаються та не використовують якісно час, проведений за грою.

Велика кількість іграшок вдома погано впливає на дітей, – дослідження

Дитина | 12:10, 04.04.2024

Діти, які мають занадто багато іграшок, легше відволікаються та не використовують якісно час, проведений за грою.

Малюк завжди повинен бути чимось зайнятий. А якщо нічого не робить, і не знає, чим йому зайнятися, то батьки повинні запропонувати будь-яку захоплювал

5 правил, як виростити успішного малюка

Розвиток дитини | 10:30, 03.04.2024

Малюк завжди повинен бути чимось зайнятий. А якщо нічого не робить, і не знає, чим йому зайнятися, то батьки повинні запропонувати будь-яку захоплювальну справу, щоб тільки не нудьгував.

Як стверджують фахівці, не так важливий рівень інтелекту батьків, їх дохід, як загальне проведення часу. Правда, з'ясувалося і те, що освіта мам, знач

Чим більше приділяєте уваги дитині, тим успішнішою вона буде - дослідження

Дитина | 09:30, 03.04.2024

Як стверджують фахівці, не так важливий рівень інтелекту батьків, їх дохід, як загальне проведення часу. Правда, з'ясувалося і те, що освіта мам, значно більше впливає на чадо, ніж татів.

Якщо в сім'ї кілька дітей і всі вони відвідують школу, а після неї вирушають на заняття спортом, музикою, іноземними мовами або іншими захопленнями, у

Як працюючим батькам знаходити час для дітей

Сімейні справи | 00:30, 21.03.2024

Якщо в сім'ї кілька дітей і всі вони відвідують школу, а після неї вирушають на заняття спортом, музикою, іноземними мовами або іншими захопленнями, у них майже не залишається часу для сімейних заходів, а тим більше для індивідуального спілкування зі

В Україні планують реформувати дошкільну освіту. Зокрема, у садках хочуть навчати дітей якісних та потрібних знань. А також малюків можна буде віддава

Що передбачає реформа садочків в Україні?

Дитина | 08:30, 10.03.2024

В Україні планують реформувати дошкільну освіту. Зокрема, у садках хочуть навчати дітей якісних та потрібних знань. А також малюків можна буде віддавати у ясла вже з трьох місяців. Що відомо про реформу дитячих садочків?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: